Za co lubisz swoją Lancię?

Moderator: stabraf

Czy wierzysz w miłość do samochodu?

Czas głosowania minie 18 maja 2047, 7:31

Tak wierzę, kocham swój samochód.
100
89%
Wierzę, lecz sam nie doświadczyłem.
5
4%
Przecież to tylko środek transportu. Nie rozumiem takiego pojęcia jak "miłość do samochodu"
7
6%
 
Liczba głosów: 112

Awatar użytkownika
kaeres
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1404
Rejestracja: 20 maja 2008, 0:00
Lokalizacja: Wodzislaw Sl., Poland

Odp: Za co lubisz swoją Lancię?

Post autor: kaeres » 09 lis 2009, 10:44

Jak się kocha to na zabój.
Mankamenty kobiety są wybaczane ponieważ jest mężczyźnie potrzebna do życia jak powietrze i woda.

PS. Gdzie widzisz wpisy o niezawodności ? :) (poza oczywiście tym, że to prawda).

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

Odp: Za co lubisz swoją Lancię?

Post autor: Nat » 09 lis 2009, 10:51

Eleni pisze:I teraz mi wytłumaczcie jak mają się Wasze wypowiedzi o niezawodności Lanci tu :link:
do tego co wypisujecie o wymianie połowy samochodu tutaj.
To proste - ten temat opisuje właśnie to, co komu leży na wątrobie. Nie mydlimy oczu, a jednocześnie ludzie są różni - jednemu przeszkadza to, że siedzi się za wysoko, drugiemu, że za nisko. Jednemu światła świecą za słabo, drugiemu za mocno.
Mnie wkurzała roleta na rzepy (i o tym napisałem), a teraz jeżdżę innym autem i widzę, że zwijacz ma też sporo wad, a lybrowego miejsca na parasol bardzo brakuje.
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

Eleni
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 76
Rejestracja: 26 paź 2009, 16:29
Lokalizacja: Waw/Kat

Odp: Za co lubisz swoją Lancię?

Post autor: Eleni » 09 lis 2009, 10:59

No właśnie. Prawda czy nie prawda? Nie pytam o zajechany model z przekręconym licznikiem tylko przeciętną Lancię (oczywiście najbardziej interesuje mnie ciągle opinia o Lybrze).
Wybaczcie, ale zgłupiałam. A myślałam, że wyrobiłam sobie już zdanie :)
Weźcie pod uwagę, że ja jestem kobietą bez zapędów do tej samej płci więc porównywanie do kobiet nie bardzo daje mi odpowiedź na moje pytanie.
Eleni

Awatar użytkownika
Marzena
Klubowiczka wspierająca
Klubowiczka wspierająca
Posty: 998
Rejestracja: 05 wrz 2011, 7:37
Imię: Marzena
Lokalizacja: Lublin

Odp: Za co lubisz swoją Lancię?

Post autor: Marzena » 09 lis 2009, 11:03

Eleni w tym temacie masz wpisy tego co innych wkurza a w tym co jesteśmy, za co je kochamy ;). Tak poprostu :D

Eleni
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 76
Rejestracja: 26 paź 2009, 16:29
Lokalizacja: Waw/Kat

Odp: Za co lubisz swoją Lancię?

Post autor: Eleni » 09 lis 2009, 11:29

Przeniosłam temat z powrotem tu :link:
Eleni

waryat
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 28
Rejestracja: 11 mar 2010, 12:44
Lokalizacja: Kraków

Odp: Za co lubisz swoją Lancię?

Post autor: waryat » 11 mar 2010, 13:00

A ja lubię swoje Lancię za to że mają swój niepowtarzalny charakter. Za to, że daje mnóstwo frajdy z jazdy. Za to że jest wygodna. Za to że jest rzadko spotykana i nie ginie w gąszczu innych golfów, astr, megane-k corolli i civic'ów. Poza tym nie psuje się bardziej niż inne samochody, części(zamienniki) są względnie tanie, a i kupno samego samochodu nie jest drogie biorąc pod uwagę podobnie wyposażoną konkurencję.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Kaczmar
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 153
Rejestracja: 16 wrz 2008, 0:00
Lokalizacja: Białystok

Re: Za co lubisz swoją Lancię?

Post autor: Kaczmar » 15 mar 2010, 17:12

A jeśli napisze ,ze lubię lucynkę za bez awaryjnosc? pozdrawiam

Awatar użytkownika
damianek_r
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 126
Rejestracja: 26 kwie 2007, 0:00
Lokalizacja: Myślenice

Re: Za co lubisz swoją Lancię?

Post autor: damianek_r » 13 kwie 2010, 12:59

Ja jeżdżę lancią deltą już 7lat:) pierwszą jeździłem aż 3 lata biorąc pod uwagę w jakim stanie ją kupiłem to strasznie długo :) tą co mam teraz to kupiłem bo tamta wyzionęła ducha:) wszyscy mi mówili kup sobie golfa < a feee> bo bez awaryjny itp ... .
I mogę powiedzieć wam tyle :-P :0 ja swoją b.lubię za to że jest "raczej" bez awaryjna (przy mojej ciężkiej nodze) i to co wszyscy mówią włoszczyzna to drogie rzeczy to sami nie wiedzą co mówią :) bo można kupić i drogie części do Lanci jak i vw.
A teraz morał :x ja swoją lobię za:
1.Bezawaryjność (mimo że już mam drugi silnik bo tamten był za słaby 90km -> 150 1,6hf mod by nerolancia)
2.Wygląd (niepowtarzalny i mylona jest z golfem lub polonezem :lol: )
3.Osiągi (vr6 vw golf zostaje mimo że jeszcze nie mam szpery)

I za to że po prostu jest członkiem mojej rodziny : yesyes : i za to, że córe cieszy jak starujemy z miejsca :)
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Karolcia
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1490
Rejestracja: 26 lut 2009, 0:00
Imię: Karolcia
Lokalizacja: Chojnice

Re: Za co lubisz swoją Lancię?

Post autor: Karolcia » 13 kwie 2010, 13:25

Hmmmmmm :roll:

Autka nasze lubie,nie mogę niestety powiedzieć,że kocham : gafa :
Już tłumacze dlaczego...Delta jest częściej pieszczona niż ja : gafa : : gafa : : gafa : więc za co ją tu kochać :lol: :lol: :lol:

A 2 jeżdżę raz na miesiąc,więc jakoś mało się do niej przywiązuje.

Co innego jak była złota kappa : buja w oblokach : : buja w oblokach : : buja w oblokach : to była miłość od 1 wejrzenia : yesyes :

Przemas tak kocha te auta,że ja już nie muszę ;) ;) ;)
BYŁA: Lancia Kappa 2.4,Lancia Kappa SW 2.4tds.
JEST:Lancia Phedra 2.0 JTD,Lancia Delta 2.0 Turbo,Lancia Lybra SW 1.9 JTD


Bliskość śmierci zawsze sprawia,że staramy się żyć lepiej...

Żoneczka-przemasa81:)

Awatar użytkownika
Tomzik
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 5389
Rejestracja: 22 gru 2007, 0:00
Imię: Tomczysław ;)
Lokalizacja: Kwidzyn/Świecie

Re: Za co lubisz swoją Lancię?

Post autor: Tomzik » 29 lis 2010, 20:19

Ja lubię w sumie za to samo co większośc z Was już napisała- nietuzinkowe auto "z duszą", wygodne, całkiem szybkie.. I za możliwośc przeżycia takich chwil jak kilka dni temu:

Jadę z pracy taksówką, z wyjętym z Delty zdechniętym akumulatorem. Fragment rozmowy:

- No to w czym się ten akumulator Panu skończył?
- W Delcie.
- W czym :?: 8-O

:D
Są: Lancia Delta 2,0 Multijet; Lancia Phedra 2,2 Multijet; Yamaha XJ 900S Diversion; SHL M11W
Były: Lancia Delta HPE 1,8 16V GT; Lancia Kappa 2,0 20V Turbo; Fiat Croma 2,0 T i.e., SFM Junak M10, Romet Ogar 205

Awatar użytkownika
MacioBA
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 2122
Rejestracja: 09 sie 2009, 15:08
Lokalizacja: Rybnik O/S

Re: Za co lubisz swoją Lancię?

Post autor: MacioBA » 03 gru 2010, 21:05

Kapiszona lubię bo jest "masny" :) - kawał fury, jest szeroko i swobodnie w środku, podając coś dziecku siedzącemu z tyłu trzeba się naciągnąć :D to je moc... :) bardzo mi się to podoba! Nie mieści się całkiem swobodnie na przepisowych miejscach parkingowych, jest 20 cm dłuższa niż popularne "plastiki" - na tle śniegu, widać że ma atermiczne szybki w kolorze blue - budzi to zazdrość posiadaczy Matizów...jej silnik TDS ma dla mnie przyjemny odgłos (jestem fanem silników benzynowych i diesle od zawsze były dla mnie chamskimi traktorami) TDS mnie nie irytuje :) Lybra jest ładna - ma ładną, elegancka linię, tył wydaje się lekki i z nutą wysublimowanej elegancji - jest zwrotna i w miarę duża - nie spala ropy :) tzn spala tyle, że nie konotuję kiedy byłem tankować ... :) jest w miarę nowoczesna i fajnie sunie po szosie... podoba mi się :), mój mechanik mówi - że mu się podoba i zakłada jej pokrowiec na kiere jak zabiera się za wymianę oleju...szanuje ją :)

Alan

Re: Za co lubisz swoją Lancię?

Post autor: Alan » 03 gru 2010, 21:18

za to że jest ze mną i za to że inni jej nie lubą bo maja golfy ooooooooooo

Awatar użytkownika
Coupe
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 868
Rejestracja: 30 gru 2008, 0:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Za co lubisz swoją Lancię?

Post autor: Coupe » 03 gru 2010, 21:49

- komfort
- nietuzinkowość
- podoba mi się design
- świetne wyposażenie.
K Coupe.

tommydacho
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 258
Rejestracja: 28 maja 2009, 9:44
Lokalizacja: Ostrołęka, Kurpie

Re: Za co lubisz swoją Lancię?

Post autor: tommydacho » 03 gru 2010, 23:35

Generalnie lubię włoski design. Ale Lybrę lubię najbardziej za oryginalność (u mnie na wschodzie mało lancii) i niezawodność. Czy lato czy zima moja Bella się nie daje. Ale dbam o nią. Jak człowiek, musi mieć dobrą dietę i dbać o siebie, tak i auto. Swoją drogą miewa małe kaprysy, ale niegroźne;-)
Lancia Lybra 2.4 JTD

Awatar użytkownika
baryl
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 369
Rejestracja: 23 lis 2008, 0:00
Skype: baryla4 lub asmoibaal
Imię: Marcin
Lokalizacja: limanowa

Re: Za co lubisz swoją Lancię?

Post autor: baryl » 18 gru 2010, 8:51

A Ja lubie moja lancie za to ze jest i tyle
c4 picasso
grande punto
croma
kappa

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”