Lancia Klub Polska

Forum dyskusyjne miłośników marki Lancia

>> SKLEPIK LANCIA KLUB POLSKA <<

Autosklep
Dzisiaj jest 21 sie 2019, 7:07

Strefa czasowa UTC+02:00

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2
Autor Wiadomość
PostDodany: 27 mar 2008, 12:25 
Klubowicz
Klubowicz
Awatar użytkownika

"Duch-Dziadka" pisze:
...za ta kase kup lepiej VW...przynajmniej nie bedzie sie psul... :?
Za tą kase porządnego VW się nie kupi,chyba że starą kańciastą, klockowatą dwójkę... :D :wink:

PostDodany: 27 mar 2008, 12:50 
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Awatar użytkownika

Sam śmigam Lancią nabyta w podobnej kwocie i naprawdę nie narzekam, oto plusy:
-przebieg, wyposażenie, sinik - naprawdę niedrogie w porównaniu do innych samochodów
-części zamienne wbrew pozorna bardzo tanie i łatwo dostępne (grupa FIAT)
-Inne mniej wymierne aspekty, przyjemność z jazdy, Niepowtarzalność, status marki itd

PostDodany: 27 mar 2008, 13:31 
Klubowicz
Klubowicz
Awatar użytkownika

Jesli chodzi o mnie to mialem Vectre z 91 roku, 323F z 95 roku, Omege z 97 roku i zaden z tych samochodow nie psul sie tak jak Kappa i mowie tu wlasnie o ****. To szyba wypadnie z prowadnic, to centralny raz dziala raz nie to sie uchwyt urwie w drzwiach szkoda gadac.
Pod wzgledem technicznym to bez zarzutow ale mimo wszystko te **** mnie wkurwi... : cenzura : :D

Ja wiem ze milosnicy marki beda bronic Lancie ale jesli chodzi o marke to psuja sie w niej rzeczy conajmniej dziwne. Reszta jest OK.

PostDodany: 27 mar 2008, 13:54 
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Awatar użytkownika

Imię: Artur
Zgadzam się w 100% mi przekręciła się wkładka stacyjki(naszczęście dało się paliś wkrętakiem)zablokował mi się licznik kilometrów, teraz coś ze wskazaniem ilości paliwa, raz zaczął mi trąbić nie wiadomo dlaczego...ciekawe co jeszcze

PostDodany: 27 mar 2008, 16:03 
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Awatar użytkownika

"Artas" pisze:
Zgadzam się w 100% mi przekręciła się wkładka stacyjki(naszczęście dało się paliś wkrętakiem)
Czy kluczyki nie są w pęku z innymi kluczami albo brelokami? To częsta przyczyna niszczenia wkładek stacyjek. Kluicz działą jak dźwignia a obciążonym końcem... Sam tak uszkodziłem kiedyś i nim pojąłem przyczynę zwalałem winę na zmęczenie materiału.
P.S. Wkładka pasuje od każdego malucha czy CC więc sprawdź czy na pewno masz oryginalną (większa trwałość).

PostDodany: 28 mar 2008, 7:52 
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Awatar użytkownika

Wkładkę wymieniłem już dawno, pasowała od CC.Jeżeli chodzi o kluczyki to miałem tylko jeden , bez żadnych balastów i wisiorków, teraz z racji wymiany wkładki posiadam dwa kluczyki:)

PostDodany: 28 mar 2008, 9:46 
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Awatar użytkownika

"Artas" pisze:
Wkładkę wymieniłem już dawno, pasowała od CC.Jeżeli chodzi o kluczyki to miałem tylko jeden , bez żadnych balastów i wisiorków, teraz z racji wymiany wkładki posiadam dwa kluczyki:)
Znam gościa co w Markach pod Warszawą superancko dorabia wkładki do zamków i stacyjek Fiatowskich. Stacyjka mojej Themy zreanimowana dzięki niemu i już tylko jeden oryginalny kluczyk w użyciu a nie dwa.

PostDodany: 28 mar 2008, 9:56 
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Awatar użytkownika

nie chce mi się bawić w takie rzeczy, ważne że odpala

PostDodany: 28 mar 2008, 17:14 
Klubowicz
Klubowicz
Awatar użytkownika

Imię: Tomczysław ;)
"Duch-Dziadka" pisze:
Jesli chodzi o mnie to mialem Vectre z 91 roku, 323F z 95 roku, Omege z 97 roku i zaden z tych samochodow nie psul sie tak jak Kappa i mowie tu wlasnie o ****. To szyba wypadnie z prowadnic, to centralny raz dziala raz nie to sie uchwyt urwie w drzwiach szkoda gadac.
Pod wzgledem technicznym to bez zarzutow ale mimo wszystko te **** mnie wkurwi... : cenzura : :D

Ja wiem ze milosnicy marki beda bronic Lancie ale jesli chodzi o marke to psuja sie w niej rzeczy conajmniej dziwne. Reszta jest OK.
Mi póki co akurat K wydaje się najsolidniej zmontowana ze wszystkiego włoskiego co widziałem, zatem na Twoje słowa robię jedno wielkie 8O U mnie póki co wszystko bez zarzutu.

Generalnie to do 5k ciężko trafić na coś co pojeździ bez wkładu finansowego, ale wierzę, że koledze się uda :D

PostDodany: 31 mar 2008, 23:46 
Klubowicz
Klubowicz
Awatar użytkownika

Imię: Maciej
Ja też codziennie wsiadam i zastanawiam się co sie niedługo ****,zaczyna mnie to wku : cenzura : Jestem przykładnym właścicielem dbam wydaje ciężko zarobione pieniądze i co .

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2

Strefa czasowa UTC+02:00