(jednak nie) kończę 4 letnia przygodę z kappą

Moderator: stabraf

Awatar użytkownika
Arek
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 546
Rejestracja: 15 lip 2003, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

(jednak nie) kończę 4 letnia przygodę z kappą

Post autor: Arek » 15 gru 2006, 12:25

Hmm jak w temacie. Powoli nadchodzi ten dzień (prawdopodobnie połowa stycznia) kieedy mój kapiszon trafi w godne rece nastepcy. Troche szkodą sie jej pozbywać bo włozyłem w nia niemało czasu i kasy (razem przejechałem kapiszonem prawie 100 tys km). Ale trafił się klient (czeka na zakup juz ponad miesiąc) więc trzeba zmienić :-)
Co bedzie nastepne? hmm nie lancia. Nie to zebym był rozczarowany marką. Nie chce kupowac znowu kappy a inne modele jakoś mi nie podchodzą (no moze thesis - ale ceny są koszmarne),
Na tapecie mam zakup Pajero lub Hondy CRV - zona chce siedzieć wysoko i mieć na karoserii rury dookoła auta aby byc straznikiem teksasu na ulicach warsiawki).
Najbardziej to mi szkoda partycypacji w LKP. Trochge ludzi sie poznało i było fajnie, szczególni9e początki - 2003 r. - kiedy było nas tak mało (zlociki warszawskie po 3 sztuki aut :lol: .
No chodzi mi jeszcze pomysł po głowie ze moze by jednak kapke zostawić i nabyć jednocześnie jakiego SUVa, ale troche szkoda kasę trzymać w blachach.
Bedzie jeszcze czas na pozegnania więc tymczasem ...
"My Lancisti musimy sie trzymac razem" Arystoteles

Awatar użytkownika
Radicz
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1604
Rejestracja: 27 lut 2005, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

(jednak nie) kończę 4 letnia przygodę z kappą

Post autor: Radicz » 15 gru 2006, 21:10

Eeee... no Arek, nie rób nam tego!!! :( :( :( Tak czytałem sobie Twojego posta... aż na końcu światełko w tunelu :idea: :idea: :idea: No może się uda, abyś nie sprzedawał Kappy! 8) Ja tak się od pewnego czasu zżyłem z moimi autami, że żadnego już nie mogę sprzedać :lol: :lol: :lol: A w oko wpadają nowe :wink: Może i u Ciebie tak będzie! Jeśli Kappę mniej będziesz eksploatował, to mniej będzie się psuła! Jednocześnie dwoma autami nie będziesz jeździł, więc w zużyciu paliwa nic się nie zmieni. Jedyne, co będzie pochłaniało Twoje fundusze, to ubezpieczenie...

Ale wynagrodzą Ci to spotkania Kappiszonów, LKP, zlotu, wspólne piwko i wygłupy! Nie odchodź :twisted: :twisted: :twisted:

A nawet, jak sprzedasz, to i tak widzę Cię na zlotach, Byku :twisted: 8) :twisted:

Pozdrawiam, Radicz.

Awatar użytkownika
tomek
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6852
Rejestracja: 16 cze 2003, 0:00
Imię: Tomek
Lokalizacja: Brodnica
Kontakt:

Re: kończę 4 letnia przygodę z kappą

Post autor: tomek » 15 gru 2006, 21:16

"Arek" pisze: Co bedzie nastepne? hmm nie lancia. Nie to zebym był rozczarowany marką. Nie chce kupowac znowu kappy a inne modele jakoś mi nie podchodzą (no moze thesis - ale ceny są koszmarne),
Arystoteles, co Ty .... :(
Tomek
Obrazek
Obrazek- tyle palił mój Passat do 194 tys. - przestałem uzupełniać tankowania :(

Awatar użytkownika
grzole
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6821
Rejestracja: 29 wrz 2005, 0:00
Skype: grzole
Lokalizacja: Warszawa

(jednak nie) kończę 4 letnia przygodę z kappą

Post autor: grzole » 16 gru 2006, 0:40

Arek nie sprzedawaj Kappy do czasu aż ceny Thesis zejdzie z cen powyżej akceptowalnej dla twojej sakiewki. Nie szkoda Ci auta?
2x Kappa LS 2.0 20v '95 & '98 + Thema 2.0 ie 8v '89 + Punto Evo 1.4 MyLife '11
tel. 501-122-517

Awatar użytkownika
Arek
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 546
Rejestracja: 15 lip 2003, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

(jednak nie) kończę 4 letnia przygodę z kappą

Post autor: Arek » 21 gru 2006, 11:04

He he no dzieki za słowa wsparcia.
Powiem tak: no pewnie że szkoda oddawać Kapiszona w obce ręce (troche mnie kosztowało doprowadzenie jej do zadowalających "parametrów") ale kupiec naciska, a że to porzadny człowiek to wiem ze lucyny nie zmechaci. Co do mozliwosci jeżdzenia na dwóch ogarach (autkach) to jest to jakiś wariant - koszta rzeczywiście nie sa przerażajace bo w ubezpieczeniach mam duże zniżki. Zresztą syn ostrzy sobie na Kapke zęby i co jasne optuje za jej pozostawieniem :lol: ale propozycja jego jest troche hmmm "cyniczna": on jeździ a ja płacę za serwis + benzynę :? jakiesz te młode pokolenie jest cwane.
Gdybym miał chałupę to pewnie bym zostawił kapke ale niestety w przypadku blokowiska najgorsze to trzymanie auta w nocy na ulicy (magazyn czesci zamiennych). Swoja drogą 2007 rok to bedzie rozpoczęcie budowy domu więc srodki finansowe bedą bardzo potrzebne! :? 8O
Any way nie wiem co zrobię, na razie jadę do Gdyni oglądac Pajero. jak bedzie OK to kupie a wtedy trzeba bedzie rozstrzygnąć czy sprzedać lancię.
Inny istotny element o którym wyżej wspomniałem to LKP. Przy okazji szukania innego auta wlazłem sobie na inne fora i musze powiedzeć (nie wspomne które to kluby) że buractwo na wielu forach przybiera zastraszające rozmiary!!!!! Atmosfera LKP jest niepowtarzalna :) Cokolwiek nie zrobie to i tak mam zamiar zostac w miere aktywnym uczestnikiem Forum LKP. Jakies tam doswiadczenie z użytkowania kappy mam więc zawsze mozna pomóc "nowym".
Co do mozliwości dużego spadku cen Thesisów to jestem sceptyczny bo niestety nowa kossztuje dużo!!! A ja mam zasadę że nie kupuje aut z pierwszych 2 - 3 lat eksploatacji aby nie dać się w robić w kierowcę testowego i płacić za błedy pierworodne nowych konstrukcji.
"My Lancisti musimy sie trzymac razem" Arystoteles

Awatar użytkownika
darkobo
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1547
Rejestracja: 09 maja 2006, 0:00
Lokalizacja: Łódź

(jednak nie) kończę 4 letnia przygodę z kappą

Post autor: darkobo » 21 gru 2006, 12:42

"Arek" pisze:Przy okazji szukania innego auta wlazłem sobie na inne fora i musze powiedzeć (nie wspomne które to kluby) że buractwo na wielu forach przybiera zastraszające rozmiary!!!!! Atmosfera LKP jest niepowtarzalna :)
Zawsze twierdziłem, że jak ktoś jeździ Lancią, to nie może być normalny :wink: :lol:
homo homini Lancia (est)
Było: Dedra 2.0 ie, Kappa 2.0, Kappa 2.4 JTD
Jest: Delta II 1.6 8V (w rodzinie ;) )

Awatar użytkownika
grzole
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6821
Rejestracja: 29 wrz 2005, 0:00
Skype: grzole
Lokalizacja: Warszawa

(jednak nie) kończę 4 letnia przygodę z kappą

Post autor: grzole » 21 gru 2006, 19:13

"Arek" pisze: Przy okazji szukania innego auta wlazłem sobie na inne fora i musze powiedzeć (nie wspomne które to kluby) że buractwo na wielu forach przybiera zastraszające rozmiary!!!!! Atmosfera LKP jest niepowtarzalna :) Cokolwiek nie zrobie to i tak mam zamiar zostac w miere aktywnym uczestnikiem Forum LKP.
Jakież to fora są takie grubiańskie?
2x Kappa LS 2.0 20v '95 & '98 + Thema 2.0 ie 8v '89 + Punto Evo 1.4 MyLife '11
tel. 501-122-517

Awatar użytkownika
Arek
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 546
Rejestracja: 15 lip 2003, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

(jednak nie) kończę 4 letnia przygodę z kappą

Post autor: Arek » 08 sty 2007, 9:01

no moze grubiańskie to za duże słowo, ale zbywanie zainteresowanych kupnem autka (a przy tym nie znajacych sie na danej marce) jest troche powszechne. Np www.rajdy4x4.pl
Naturalnie sa także przyzwoite kluby np koledzy są bardzo zadowoleni z VOLVO i SAABa oraz Forda Capri (to syn).
"My Lancisti musimy sie trzymac razem" Arystoteles

Awatar użytkownika
Orsya
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 813
Rejestracja: 23 maja 2006, 0:00
Lokalizacja: Wrocław

(jednak nie) kończę 4 letnia przygodę z kappą

Post autor: Orsya » 08 sty 2007, 9:11

potwierdzam - strona rajdy4x4 to trochę wioska, którą rządzi niejaki Czesiek, o czym nasz admin Tomek miał okazję się przekonać... :lol:
była LANCIA MUSA:((
nowe cavallino rampante:)))) tylko w innym opakowaniu:)))
tel. 504 279 488

Awatar użytkownika
tomek
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6852
Rejestracja: 16 cze 2003, 0:00
Imię: Tomek
Lokalizacja: Brodnica
Kontakt:

(jednak nie) kończę 4 letnia przygodę z kappą

Post autor: tomek » 08 sty 2007, 10:11

"Orsya" pisze:o czym nasz admin Tomek miał okazję się przekonać... :lol:
Czy mowisz o drobnej sprzeczce zwiazanej z tym, ze RAV4 to nie jest terenowka- ja sie takimi rzeczami nie przejmuje, chociaz na koncu tej wypowiedzi byl usmieszek ;)
Tomek
Obrazek
Obrazek- tyle palił mój Passat do 194 tys. - przestałem uzupełniać tankowania :(

Awatar użytkownika
Orsya
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 813
Rejestracja: 23 maja 2006, 0:00
Lokalizacja: Wrocław

(jednak nie) kończę 4 letnia przygodę z kappą

Post autor: Orsya » 08 sty 2007, 18:50

szkoda słów - dla nich coś co nie ma reduktora i nie przejedzie przez 1 m wody lub błota to nie ma prawa być nazywane terenówką... :lol:
była LANCIA MUSA:((
nowe cavallino rampante:)))) tylko w innym opakowaniu:)))
tel. 504 279 488

Awatar użytkownika
Młody
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 1037
Rejestracja: 14 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

(jednak nie) kończę 4 letnia przygodę z kappą

Post autor: Młody » 08 sty 2007, 21:47

SZKODA! :(
Dedra 2.0 TDS

Awatar użytkownika
sanchez
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 200
Rejestracja: 19 kwie 2004, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: kończę 4 letnia przygodę z kappą

Post autor: sanchez » 09 sty 2007, 9:11

"Arek" pisze:Trochge ludzi sie poznało i było fajnie, szczególni9e początki - 2003 r. - kiedy było nas tak mało (zlociki warszawskie po 3 sztuki aut :lol: .
Tak, też to miło wspominam :D, ale ja na razie kappy jeszcze nie sprzedaję. Jeszcze trochę pojeżdzę.
k 2.4 - było i minęło.
??? ?? ?????? ,? ??????? ,?????? ??? ??????!

Awatar użytkownika
Arek
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 546
Rejestracja: 15 lip 2003, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

(jednak nie) kończę 4 letnia przygodę z kappą

Post autor: Arek » 02 kwie 2007, 14:49

heheh, no i pozostałem z Kapiszonem. Ponieważ zona na całego szuka działki do kupienia więc cała kasa idzie na ten cel. Kapiszon chyba nawet sie ucieszył bo jakos tak ładnie jeździ :-)
Z drugiej strony to zal oddawać autko o którym już tak dużo wiem. Tak czy siak szukam teraz dodastkowego autka bo potrzebne mi drugie.
"My Lancisti musimy sie trzymac razem" Arystoteles

Awatar użytkownika
Radicz
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1604
Rejestracja: 27 lut 2005, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

(jednak nie) kończę 4 letnia przygodę z kappą

Post autor: Radicz » 02 kwie 2007, 15:08

No i brawo Jasiu 8) :mrgreen:

Pozdrawiam, Radicz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kappa/Kappa SW/Kappa Coupe”