Sedan czy kombi

Moderator: stabraf

Pablo
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany
Posty: 1003
Rejestracja: 12 mar 2006, 0:00
Lokalizacja: Łódź

Kappa - Sedan vs Kombi

Post autor: Pablo » 27 cze 2006, 22:43

"Radicz" pisze:A w ogóle to sedany są fajniejsze- wyglądają tak... dostojniej 8) 8) 8)
Co prawda, to prawda :lol: :lol: :lol:
Pozdrawiam Pablo

Anonymous

...

Post autor: Anonymous » 27 cze 2006, 23:05

Może i sedany są bardziej dostojne, ale także dużo bardziej...powszechne :lol:

Awatar użytkownika
polsak
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 13
Rejestracja: 17 maja 2006, 0:00
Lokalizacja: Warszawa, Mokotów

Sedan czy kombi

Post autor: polsak » 15 lip 2006, 13:53

Witam :)
mam pytanie, dotyczące pakowania do bagażnika. W związku z tym, że nie mogę dostać kappy kombi, zastanawiam się nad sedanem. Tylko, że mam dwa wózki do zapakowania (jeden głęboki i jeden spacerowy, składany), plus na wyjazd torby i inne drobne gadżety. Czy macie doświadeczenie w tej materii? W sedanie pojemnośc bagażnika chyba jest wieksza niz w kombii, ale też chyba gorzej się pakuje.
Pozdrawiam,
Polsak
Kappa 2.4 JTD

Awatar użytkownika
Klaudek
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 181
Rejestracja: 12 maja 2005, 0:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: różnica w pakowaniu bagażników

Post autor: Klaudek » 15 lip 2006, 14:30

"POLSAK" pisze:Witam :)
mam pytanie, dotyczące pakowania do bagażnika. W związku z tym, że nie mogę dostać kappy kombi, zastanawiam się nad sedanem. Tylko, że mam dwa wózki do zapakowania (jeden głęboki i jeden spacerowy, składany), plus na wyjazd torby i inne drobne gadżety. Czy macie doświadeczenie w tej materii? W sedanie pojemnośc bagażnika chyba jest wieksza niz w kombii, ale też chyba gorzej się pakuje.
Pozdrawiam,
Polsak

jak w sedanie może być większa ????
Obrazek
i co za problem kupić dobre kombi ??
Top Taxi 600-194-536 2zł Kilometr
10% Zniżki dla starych znajomych z LKP :)

Blash
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1213
Rejestracja: 09 mar 2005, 0:00

różnica w pakowaniu bagażników

Post autor: Blash » 15 lip 2006, 17:10

na 2 wózki i reszte to tylko panie zeta

Awatar użytkownika
rado
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 254
Rejestracja: 28 paź 2004, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

różnica w pakowaniu bagażników

Post autor: rado » 15 lip 2006, 20:51

Blash i tu masz w 100% rację . Coś wiemy obaj na ten temat :)
----------------------
Rado
Zeta 2.1TD
0506 009 657
----------------------

Blash
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1213
Rejestracja: 09 mar 2005, 0:00

różnica w pakowaniu bagażników

Post autor: Blash » 16 lip 2006, 11:27

dokładnie i dlatego kiedyś może sobie sprawie phedrę jtd (hdi) 2,2 130 ps z elektrycznymi drzwiami bocznymi i innymi bajerami i najlepiej granat albo bordo

Awatar użytkownika
sloneczna
Odszedł od nas na zawsze
Odszedł od nas na zawsze
Posty: 1148
Rejestracja: 03 mar 2005, 0:00

różnica w pakowaniu bagażników

Post autor: sloneczna » 16 lip 2006, 12:20

Zastanawiam sie nad tym pakowaniem ,ile razy w roku samochód jest zapakowany .U mnie to tylko 2 jak jadę na wakacje i wracam z nich .
I jadąc na dwa tygodnie to chyba nie zabieram całego domu.
540l w bagażniku sedana to masa miejsca. Czesto ludzie komentują przy nabywaniu samochodu ile tam miejsca w bagażniku i tak 99,9 % czasu jest tam wożone powietrze .Dlatego kombi nigdy mi nie był potrzebny (raz miałem
przez 5 miesięcy 405) .To tak jak słyszałem na TVN Turbo aby zmontować system DVD który świetnie nadaje sie na wyjazd na urlop za 13tyś zł . Śmieszy mnie to, bo taki wyjazd trwa max 10 godzin .Potem siadamy i jeżdzimy przez cały rok raczej sami . Tym bardziej ,że w naszych domostwach jest już kilka samochodów .Jedyne co to faktycznie kanapa w Kappie powinna być rozkładana ze względu na długie przedmioty lecz z drugiej strony narty wchodzą już wpoprzeg bagażnika są tak kródkie .Najlepiej do wożenia wózków zaproponuje Cadilaka
tam aby rozpakować bagaż trzeba wejść do środka aby wszystko wydobyć.
Jurek odszedł od nas na zawsze...

Blash
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1213
Rejestracja: 09 mar 2005, 0:00

różnica w pakowaniu bagażników

Post autor: Blash » 16 lip 2006, 12:30

niektórzy podróżują częsciej a tak w ogóle to powinny w rodzinie być 3 wozy 1dla kobitki 2, jej męża i 3,urlopowy

Awatar użytkownika
Jeremy McFee
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 665
Rejestracja: 27 lut 2005, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: różnica w pakowaniu bagażników

Post autor: Jeremy McFee » 16 lip 2006, 12:35

"POLSAK" pisze:Witam :)
mam pytanie, dotyczące pakowania do bagażnika. W związku z tym, że nie mogę dostać kappy kombi, zastanawiam się nad sedanem. Tylko, że mam dwa wózki do zapakowania (jeden głęboki i jeden spacerowy, składany), plus na wyjazd torby i inne drobne gadżety. Czy macie doświadeczenie w tej materii? W sedanie pojemnośc bagażnika chyba jest wieksza niz w kombii, ale też chyba gorzej się pakuje.
Pozdrawiam,
Polsak
Istotnie, w sedanie - licząc do linii okien - pojemność bagażnika jest większa, niż w kombi. Wynika to z niżej położonej i płaskiej podłogi bagażnika. Swobodnie wrzucisz tam 2 wózki i jeszcze zostanie sporo miejsca (o ile uprzednio nie zamontowano w bagażniku dużej butli z gazem :) ).
J. McFee

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kappa/Kappa SW/Kappa Coupe”