Chce kupić Kappe JTD

Moderator: stabraf

leigreb
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 48
Rejestracja: 30 sty 2012, 9:43

Chce kupić Kappe JTD

Post autor: leigreb » 30 sty 2012, 9:52

Witam jestem tu nowy. Chce kupic Kappe . Podam wam kilka linków do ogłoszeń i powiecie co o nich myslicie.
Interesuje mnie tylko w JTD. Może z forumowiczów ma na sprzedaż ładny egzemplarz? Oto linki :
http://otomoto.pl/lancia-kappa-2-4-d-C21665856.html , http://otomoto.pl/lancia-kappa-jtd-zare ... 95466.html , http://otomoto.pl/lancia-kappa-C22385279.html , http://otomoto.pl/lancia-kappa-mozliwa- ... 53292.html z tym że ta ostatnia była wczesniej za 5999 , a teraz ktos podwyższył cene nie wiem czemu. Bardzo prosze o wyrażenie swojej opini. Pozdrawiam.

Rafako

Re: Chce kupić Kappe JTD

Post autor: Rafako » 30 sty 2012, 9:59

Forumowicze i Klubowicze miewają dobre Kappy jtd do sprzedania, jak choćby:
Ta :link:

lub choćby Ta :link:

Niestety jak sam widzisz, nie oferują ich w cenie jeżdżącego złomu, jak choćby te 2 parchy po 5000 i 5900, ktore nawet na fotkach wyglądają tak, że nie chciałbym do nich wsiąść ;)
Warto przejrzeć Dział Sprzedam/zamienię : ok2 :
Serdecznie pozdrawiam.

Ps. A co do Twoich ogłoszeń:
1. Srebrna z pod Gniezna ma umęczony i zwichrowany welur na fotelu kierowcy, zatyraną kierownicę, nieoryginalną gałkę dźwigni zmiany biegów, wgnioty, zarysowania itd. i chyba tylko jeden air bag a nie jak pisze sprzedawca.
2. Jasnoniebieska - świeci się jak psu cojones umyta i wypucowana w środku i na zewnątrz, umyty motor...

...a 30 złotych na nowy dywanik u kierowcy było właścicielowi szkoda : czerwona :
Wnioskuję, że bardzo "inwestował" też w resztę auta, szczególnie w środki do pucowania motoru, BTW czy motor nie powinien mieć plastikowej osłony w tym modelu :?:
Ostatnio zmieniony 30 sty 2012, 10:05 przez Rafako, łącznie zmieniany 1 raz.

leigreb
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 48
Rejestracja: 30 sty 2012, 9:43

Re: Chce kupić Kappe JTD

Post autor: leigreb » 30 sty 2012, 10:04

myslisz ,ze ta za 5900 jest zła ? owszem ta za 5000 to jakis żęch ,ale ta błetkita do poprawek blacharskich niby tylko .

leigreb
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 48
Rejestracja: 30 sty 2012, 9:43

Re: Chce kupić Kappe JTD

Post autor: leigreb » 30 sty 2012, 10:05

i poszukuje w sedanie nie SW. ale dzieki za propozycje .

Rafako

Re: Chce kupić Kappe JTD

Post autor: Rafako » 30 sty 2012, 10:09

I jeszcze jedno, ta błękitna ma tak wypalone odbłyśniki w przednich lampach, że passat u mnie w firmie, który miał 15 lat i 600 000 najechane miał lepsze :roll: :roll: :roll:
Serdecznie pozdrawiam.

leigreb
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 48
Rejestracja: 30 sty 2012, 9:43

Re: Chce kupić Kappe JTD

Post autor: leigreb » 30 sty 2012, 10:11

dzięki , własnie o taka opinie kogoś kto zna sie lepiej odemnie mi chodziło . A Ta za 8000 zielona butelka ? co o niej sadzisz ?

Awatar użytkownika
lulu85
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 1390
Rejestracja: 09 cze 2009, 21:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: Chce kupić Kappe JTD

Post autor: lulu85 » 30 sty 2012, 10:17

Proponuję żebyś nie wykluczał PB ; PB + LPG w przypadku Kappy...

Kupisz 13 letniego diesla, moim zdaniem (i tylko moim bo nie chce mi się dyskutować z 'fachoffcami') CF2 to nie jest genialny motor i wpompujesz jeszcze trochę grosza co jakiś czas ...
Diesel tani nie jest i nie będzie, chyba że masz oszczędności to się opłaca bo palić ten motor 5 litrów ON nie będzie :smiech3:
Były :
Kappa TDS, Kappa 2.0 20vt, Kappa JTD

Paweł87
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 138
Rejestracja: 25 lis 2010, 19:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Chce kupić Kappe JTD

Post autor: Paweł87 » 30 sty 2012, 10:19

Jak to możliwe, że w tych ogłoszeniach 2 Kappy z 1999 mają przed liftową kierownicę a ta błękitna pewnie nawet jeszcze TDS-a pod maską?;)

Awatar użytkownika
lulu85
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 1390
Rejestracja: 09 cze 2009, 21:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: Chce kupić Kappe JTD

Post autor: lulu85 » 30 sty 2012, 10:20

Paweł87 pisze:Jak to możliwe, że w tych ogłoszeniach 2 Kappy z 1999 mają przed liftową kierownicę a ta błękitna pewnie nawet jeszcze TDS-a pod maską?;)
A że np. rejestrowana w 1/1999 - mogła stać pół roku i czekać na księcia..

Edit : Nie zara, k...a już sam się wkręciłem :D Jedna na pewno TDS, jedna na pewno JTD ale tej trzeciej jeszcze nie rozgryzłem...

Ta to jakaś kombinerka jest :/
Kierownica na pewno z przed liftu...Deska po lift, zewnątrz po lift, drewno po lift, fotele po lift...
Ostatnio zmieniony 30 sty 2012, 10:31 przez lulu85, łącznie zmieniany 4 razy.
Były :
Kappa TDS, Kappa 2.0 20vt, Kappa JTD

Paweł87
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 138
Rejestracja: 25 lis 2010, 19:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Chce kupić Kappe JTD

Post autor: Paweł87 » 30 sty 2012, 10:24

lulu85 pisze:
Paweł87 pisze:Jak to możliwe, że w tych ogłoszeniach 2 Kappy z 1999 mają przed liftową kierownicę a ta błękitna pewnie nawet jeszcze TDS-a pod maską?;)
Bo te dwa to TDSy, tylko jedna jest JTD.

A że np. rejestrowana w 1/1999 - mogła stać pół roku i czekać na księcia..

Edit : Nie zara, k...a już sam się wkręciłem :D Jedna na pewno TDS, jedna na pewno JTD ale tej trzeciej jeszcze nie rozgryzłem...
Chyba nawet ponad rok;)

Awatar użytkownika
lulu85
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 1390
Rejestracja: 09 cze 2009, 21:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: Chce kupić Kappe JTD

Post autor: lulu85 » 30 sty 2012, 10:29

Paweł87 pisze:
lulu85 pisze:
Paweł87 pisze:Jak to możliwe, że w tych ogłoszeniach 2 Kappy z 1999 mają przed liftową kierownicę a ta błękitna pewnie nawet jeszcze TDS-a pod maską?;)
Bo te dwa to TDSy, tylko jedna jest JTD.

A że np. rejestrowana w 1/1999 - mogła stać pół roku i czekać na księcia..

Edit : Nie zara, k...a już sam się wkręciłem :D Jedna na pewno TDS, jedna na pewno JTD ale tej trzeciej jeszcze nie rozgryzłem...
Chyba nawet ponad rok;)
Niekoniecznie,

W Kappach było tak że :

1994 - 1997 I wersja
1997 - +/- połowa 1998 przejściówka charakterystyczna po zapalniczce w tunelu środkowym pod podłokietnikiem w fotelu
1998 - zderzaki w kolorze nadwozia (listwa), fotel z podłokietnikiem montowanym na tunelu, czarna deska, drewienko lakierowane, chyba inne lusterko fotochromatyczne niż wcześniej, jaśki w fotelach i nie pamiętam co jeszcze i kierownica of course
Były :
Kappa TDS, Kappa 2.0 20vt, Kappa JTD

leigreb
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 48
Rejestracja: 30 sty 2012, 9:43

Re: Chce kupić Kappe JTD

Post autor: leigreb » 30 sty 2012, 10:32

to ktora to tds ?? ta błękitna ?? czym sie różni po facelifitingu ? wiem ,ze kierownica a czym jeszcze ?? co sadzicie o tej ziolonej ?

Paweł87
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 138
Rejestracja: 25 lis 2010, 19:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Chce kupić Kappe JTD

Post autor: Paweł87 » 30 sty 2012, 10:35

lulu85 pisze:
Paweł87 pisze:
lulu85 pisze:
Paweł87 pisze:Jak to możliwe, że w tych ogłoszeniach 2 Kappy z 1999 mają przed liftową kierownicę a ta błękitna pewnie nawet jeszcze TDS-a pod maską?;)
Bo te dwa to TDSy, tylko jedna jest JTD.

A że np. rejestrowana w 1/1999 - mogła stać pół roku i czekać na księcia..

Edit : Nie zara, k...a już sam się wkręciłem :D Jedna na pewno TDS, jedna na pewno JTD ale tej trzeciej jeszcze nie rozgryzłem...
Chyba nawet ponad rok;)
Niekoniecznie,

W Kappach było tak że :

1994 - 1997 I wersja
1997 - +/- połowa 1998 przejściówka charakterystyczna po zapalniczce w tunelu środkowym pod podłokietnikiem w fotelu
1998 - zderzaki w kolorze nadwozia (listwa), fotel z podłokietnikiem montowanym na tunelu, czarna deska, drewienko lakierowane, chyba inne lusterko fotochromatyczne niż wcześniej, jaśki w fotelach i nie pamiętam co jeszcze i kierownica of course
A ja zawsze sądziłem że Mark II zaczął się w 1996, kiedy to dodali stabilizator z tyłu, zmienili trochę fotele przednie i dodali V.I.S-a do 2.0;) A w 98 przy okazji liftu popsuli podobno trochę zabezpieczenie antykorozyjne.

leigreb
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 48
Rejestracja: 30 sty 2012, 9:43

Re: Chce kupić Kappe JTD

Post autor: leigreb » 30 sty 2012, 10:39

to odradzacie mi wszystkie te propozycje ?? a jak w benzynie to jaki silnik ? jak to jezdzi na lpg ?

Rafako

Re: Chce kupić Kappe JTD

Post autor: Rafako » 30 sty 2012, 10:43

Nie znam się tak na dieslach i nie wiem czy błękitna to TDS, "czeba" Kappowych "ropnioków" podpytać ;)
Może to jtd, której się przy dzwonku plastik na silniku połamał i właściciel pożałował na używany plastik, a może tylko ten Pan w kombinezoniku na fotkach zdjąć go nie umiał i "się mu połamało, temu misiu" ;)
Tak czy owak, ta błękitna to dla mnie wypicowany kapeć ale tylko oględziny na żywo dadzą Ci 90% pewność (100% nic nie da :D ).
Zielona i bordowa z fotek wyglądają przyjemniej ale dlaczego bordowa ma pokrowce na przednich fotelach :?: Czyżby dziury na wylot w alcantarze od intensywnej eksploatacji czy tylko dla ochrony tapicerki (jak u nas w Themie) :?:
Serdecznie pozdrawiam.

I wpisz w profilu miejscowość, z której piszesz. Będzie nam się łatwiej rozmawiało : ok2 :

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kappa/Kappa SW/Kappa Coupe”