Kappa- z przebiegiem 300 tys.km?

Moderator: stabraf

hamberg
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 127
Rejestracja: 17 maja 2007, 0:00
Lokalizacja: Wrocław

Czy warto kupić Kappę z przebiegiem 300 tys.km?

Post autor: hamberg » 31 mar 2008, 11:29

"korser" pisze:Oglądałem dziś dokładnie Kappę z linku który wyżej podałem. W komisie stoi raczej długo bo wrosła już w ziemię. Akumulator padł i odpalaliśmy ją ze startera. Sprowadzona z Włoch w 2005r. na liczniku ma 230 tys. km. Miała nieduży dzwoń z przodu ale do wymiany kwalifikuje się zderzak, oba reflektory bo są mocno zmatowiałe i szyba przód (ma ślady po solidnym kamieniu i tylko patrzeć jak pęknie w pół). W środu odkleiła się podsufitka i niestety trzeba ją wymienić. Wyświetlacz infocenter też ma już dość. Silnik chodzi ładnie ale kopci. Trudno powiedzieć czy to wina samego silnika czy tego że stała nieodpalana długi czas. Jedna ze świec żarowych nie grzeje. Całości dopełnia smród papierosów palonych w środku chyba od pierwszych dni Lancii. Cena 12.500 za rok 1995 zważywszy na powyższe jest według mnie mocno wygórowana. Chyba że się myle i za dużo wymagam. Podsumowując auto z zewnątrz ładne z dobrym wyposazeniem ale potrzebna mu inwestycja za kilka tysięcy złotych. Szukam więc dalej...
zostaw ten smietnik bo on sie kwalifikuje tylko na czesci niestety. Wlozysz w nia po zakupie co najmniej polowe ceny a wtedy to traci jakikolwiek sens bo:

Ja swoja 2,4JTD z 98 kupilem za 16000zl + oplaty - auto w pelni sprawne i poza wymiana termostatu od momentu kupna nic nie robilem (do wyczyszczenia turbina zostala i swoznie z przodu do wymiany). Stan rewelacyjny z kompletem dokumentow, kluczy i kodow. Do tego radio oryginalne i kola zimowe. Fakt ze szukalem pol roku ale majac drugie auto mi sie nie spieszylo.
Kappa JTD
Tipo 1.9TD

Awatar użytkownika
fazi
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1687
Rejestracja: 09 lis 2007, 0:00
Imię: Maciej
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Czy warto kupić Kappę z przebiegiem 300 tys.km?

Post autor: fazi » 31 mar 2008, 12:21

Poprawkę trzeba wziaść na to ,że to są stare pudła i tak do końca nie znasz dnia ani godziny ,kto by przewidział że może się przepalić wentylator klimatronic ni z gruszki ni z pietruszki tak jak to miało miejsce u mnie ostatnio.A auto mam naprawde utrzymane rewelka gdy tylko się nadarzy sposobnośc wstawie foty.Miałem wiele samochodów różnych marek i różnych wiekowo 4 letnie też ,prawda jest taka ,że auto które jeżdzi po drogach 10 i wiecej lat nie ważne gdzie najlepsze ma już za sobą i ktoś kto sie pozbywa nie ma ochoty na inwestycje.Chyba,że kupi po kimś takim jak ja nie chwaląc się nie należe do ludzi którzy poruszają się autem do jakis chocby drobnych poprawek musi być tip top.Następny właściciel napisze wszystko ok,choć kto wie.
Alfa Romeo 159 1,9 16v
Mitsubishi ASX 1.8DID 4WD

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kappa/Kappa SW/Kappa Coupe”