Lancia Klub Polska

Forum dyskusyjne miłośników marki Lancia

>> SKLEPIK LANCIA KLUB POLSKA <<

Autosklep
Dzisiaj jest 16 gru 2018, 2:28

Strefa czasowa UTC+01:00

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2
Autor Wiadomość
PostDodany: 30 gru 2005, 15:08 
Klubowicz
Klubowicz
Awatar użytkownika

Gorbi za chińskiego boga się nie opłaca jej robić, same części to prawie wartość auta, a gdzie robota. A pozatym po tak powyrywanym zawieszeniu, to ci nikt nie ustawi zbieżności, żeby blacharz był czarodziejem nawet. Tam się cała struktura nadwozia zwichneła, nie ma możliwości wyprowadzenia do stanu początkowego. Wiem bo podobnie rozwalonego Fiata kumpel robił, to bo naprawie, wyglądał nawet całkiem, całkiem, tylko jak na ramę pomiarową wjechał, to się nic z przodu nie zgadzało, a robił to naprawdę dobry mechanik (znajomy), który nie robił na odwal się , ma ładnie wyglądać (wiadro szpachli itp.) tylko się przyłożył. Zresztą kumplowi odradzał, ale ten się uparł. I potem miał Fiacika na sprzedaż. Tyle zyskał, że kupę kasy wydał.
Rozpisałem się, ale takie są fakty.

Lancia Kappa 2,4 20V LX Bi-Power

PostDodany: 06 sty 2006, 19:23 
ile może być warta w całości taka Dedra? wiem że lepiej byłoby sprzedawać wszystkie części pokolei, ale tak orientacyjnie zapytam

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2

Strefa czasowa UTC+01:00