Delta Integrale - Dolewanie oleju

Anonymous

Delta Integrale - Dolewanie oleju

Post autor: Anonymous » 17 paź 2006, 19:05

Witam

mam takie pytanie, czy do skrzyni biegow olej wlewa sie tym samym otworem przez ktory bagnet wchodzi (podobno w niektorych modelach tak jest) czy jest tam jakas odrebna dziurka :) i dwa czy jest to zmozliwe zeby delta miala jakis czujnik ktory nie pozwala jej odpalic jesli nie ma oleju w skrzyni??

pozdrawiam

Bart

Awatar użytkownika
GRZECHUU
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 307
Rejestracja: 08 paź 2003, 0:00
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: SANOK woj.podkarpackie

Delta Integrale - Skrzynia biegow

Post autor: GRZECHUU » 19 paź 2006, 17:56

Nigdy nie wlewałem oleju do skrzyni w integralce bo u mnie stan był OK. Napewno jest jakas osobna dziurka do wlewania oleju bo ta po bagnecie jest za ciasna :D a pozatym "bulki" powietrza które bedą wychodzić przez dziure po bagnecie pewnie nie pozwolą na jego wlanie i go będą wypychać na zewnątrz.
Jeżeli chodzi o czujnik to nie mam zielonego pojęcia :roll: Słyszałem że integralka ma czujnik spalania stukowego i nieda się jej odpalić jak paliwo jest do d**y, ale ile w tym prawdy to nie wiem.
Jak sie sprawuje integralka????
Kiedyś delta LX1500 i delta integrale. Teraz prywatnie Laguna I lpg i 206 2.0 hdi.
Służbowo Magnum 480.

lancia1969
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2058
Rejestracja: 22 cze 2005, 0:00
Lokalizacja: ????-???

Delta Integrale - Skrzynia biegow

Post autor: lancia1969 » 21 paź 2006, 22:59

Tak , olej uzupełniasz przez wlew-bagnet ( nawet włoski olej do integralki miał taki węzyk ) ja uzupełniam u siebie wężykiem zrobionym z przewodu paliwowego fi 6mm
Czyjnik oleju jest ( masz w check panelu diodę od oleju w skrzyni) ale napewno nie ma wpływu na zapłon :wink:

pozdrawiam

Grzesiek
Grzegorz

GG 13364997

Anonymous

Delta Integrale - Skrzynia biegow

Post autor: Anonymous » 24 paź 2006, 16:37

"lancia1969" pisze:Tak , olej uzupełniasz przez wlew-bagnet ( nawet włoski olej do integralki miał taki węzyk ) ja uzupełniam u siebie wężykiem zrobionym z przewodu paliwowego fi 6mm
Czyjnik oleju jest ( masz w check panelu diodę od oleju w skrzyni) ale napewno nie ma wpływu na zapłon :wink:

pozdrawiam

Grzesiek
dzieki wielkie za info, juz uzupelnione. lancia ma sie dobrze ale jakies drobiazgi sie tam pojawiaja raz po raz :)

Pozdrawiam

Bartek

lancia1969
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2058
Rejestracja: 22 cze 2005, 0:00
Lokalizacja: ????-???

Delta Integrale - Skrzynia biegow

Post autor: lancia1969 » 25 paź 2006, 14:40

"Bartolo" pisze:
lancia ma sie dobrze ale jakies drobiazgi sie tam pojawiaja raz po raz :[/quote]




Jak to w Lancii :wink: i to jest piękne :)

Grzesiek
Grzegorz

GG 13364997

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silnik, przeniesienie napędu i układ chłodzenia”