Delta Integrale - podciśnienia

mariusz76

Delta Integrale - podciśnienia

Post autor: mariusz76 » 04 lis 2007, 9:20

Co dokładnie daje przełączenie podciśnień tak jak na rysunku?
Obrazek

W opisie jest napisane: "Drawing shows the new plumbing, which will put pressure onto the rear of the wastegate actuator, this ups base boost without the need to upgrade the actuator." Jeżeli dobrze zrozumiałem to chyba zwiększa ciśnienie przy którym włącza się "boost cut".

Awatar użytkownika
Compas
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 30
Rejestracja: 21 sty 2007, 0:00
Lokalizacja: NOWY DWOR GDANSKI

Delta Integrale - podciśnienia

Post autor: Compas » 04 lis 2007, 9:32

W piatek bede jechal do Tanca Baretta i sie zapytam .
Ale z wszystkich przerubek co zrobilem najlepiej zadzialal Chip + 3 Bary cicnienie paliwa.

lancia1969
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2058
Rejestracja: 22 cze 2005, 0:00
Lokalizacja: ????-???

Re: Delta Integrale - pytanie do znawców

Post autor: lancia1969 » 04 lis 2007, 16:10

"mariusz76" pisze:Co dokładnie daje przełączenie podciśnień tak jak na rysunku?
http://i15.ebayimg.com/02/i/000/b2/87/f3ae_1.JPG[/img]

W opisie jest napisane: "Drawing shows the new plumbing, which will put pressure onto the rear of the wastegate actuator, this ups base boost without the need to upgrade the actuator." Jeżeli dobrze zrozumiałem to chyba zwiększa ciśnienie przy którym włącza się "boost cut".
Mariusz ja tak zawsze podpinam :
-jeden króciec mniej w dolocie
-jeden waż mniej koło turbiny
generalnie względy estetyczne i łatwośc ewentualnego demontażu skałaniaja mnie do takiego podpięcia z punktu mechanicznego jest to dokładnie to samo.
Króciec w WG jeden jest czynny drugi to poprostu atmosfera , a tam gdzie upuszcza solenoid jest zupełnie obojetne, ponieważ mamy Map sensor który mierzy powietrze w kolektorze a nie przed i to jest jego zaletą dzięki temu możemy spokojnie montować zawory upustowe i upuszczać do atmosfery- map się nie gubi tak jak np w audi
Grzegorz

GG 13364997

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silnik, przeniesienie napędu i układ chłodzenia”