Delta III - kilka problemów z instant nav

Awatar użytkownika
orlik
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 26
Rejestracja: 19 lut 2017, 21:07

Delta III - kilka problemów z instant nav

Post autor: orlik » 18 lip 2017, 11:05

Witajcie może ktoś pomoże mam kilka problemów z instant navi mianowicie:

1. Nie działa tryb nocny - po włączeniu cały czas jest tryb dzienny

2. Nie działa pogłaśnianie funkcji działa tylko pogłośnie lektora nawigacji. Czy np. da się podgłośnić sygnał włączonych migaczy?

3. Od czasu do czasu dostaje komunikat, że mogę bezpiecznie wyjąc kartę SD., Gdy wyciągnę i ponownie włożę mapy w nawigacji działają.
Mam na sprzedaż oryginalna turbosprężarkę lancia delta 1.9 MJT Twinturbo 112 tys/km 1250 zł

Awatar użytkownika
Tomzik
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 5389
Rejestracja: 22 gru 2007, 0:00
Imię: Tomczysław ;)
Lokalizacja: Kwidzyn/Świecie

Re: Delta III - Kilka problemów z instatn navi

Post autor: Tomzik » 20 lip 2017, 22:32

1. A masz ustawiony tryb dzienny na stałe czy tryb auto?

2. Co rozumiesz pod pojęciem "funkcje"? Migaczy nie da się "podgłośnić", choć ja osobiście nie bardzo rozumiem konieczność tego rozwiązania - raz, że masz lampkę a dwa, że do zmiany pasa czy wyprzedzania masz 5-krotne mignięcie, które na pewno się samo wyłączy a przy skręcie na skrzyżowaniu dźwignia sama odbija (nie to co w Kappie ;) ), więc ryzyko zostawienia włączonego kierunku uważam za praktycznie zerowe...

3. Może coś karta nie styka? Pirata bym nie podejrzewał, bo i tak takowych nie ma, a bynajmniej nam tu na forum nic nie wiadomo, aby ktoś złamał te mapy...
Są: Lancia Delta 2,0 Multijet; Lancia Phedra 2,2 Multijet; Yamaha XJ 900S Diversion; SHL M11W
Były: Lancia Delta HPE 1,8 16V GT; Lancia Kappa 2,0 20V Turbo; Fiat Croma 2,0 T i.e., SFM Junak M10, Romet Ogar 205

Awatar użytkownika
orlik
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 26
Rejestracja: 19 lut 2017, 21:07

Re: Delta III - Kilka problemów z instatn navi

Post autor: orlik » 22 lip 2017, 12:32

Tomzik pisze: 20 lip 2017, 22:32 1. A masz ustawiony tryb dzienny na stałe czy tryb auto?

2. Co rozumiesz pod pojęciem "funkcje"? Migaczy nie da się "podgłośnić", choć ja osobiście nie bardzo rozumiem konieczność tego rozwiązania - raz, że masz lampkę a dwa, że do zmiany pasa czy wyprzedzania masz 5-krotne mignięcie, które na pewno się samo wyłączy a przy skręcie na skrzyżowaniu dźwignia sama odbija (nie to co w Kappie ;) ), więc ryzyko zostawienia włączonego kierunku uważam za praktycznie zerowe...

3. Może coś karta nie styka? Pirata bym nie podejrzewał, bo i tak takowych nie ma, a bynajmniej nam tu na forum nic nie wiadomo, aby ktoś złamał te mapy...
Tryby dzienny/nocny oraz błąd z czytaniem karty SD rzwiązany aktualizacją softu.

Co do migaczy gdy mam otwarty dach to hasłas jest na tyle duży że nie słychać sygnału właczenia migaczy .


W menu mam ustawiania trzech głośności : lektora navi, głośność przytcisków oraz kolejny nie pamiętam jaki nie wiem po co są te ustawiania.

działa tylko podgłośnienie lektora navi.
Mam na sprzedaż oryginalna turbosprężarkę lancia delta 1.9 MJT Twinturbo 112 tys/km 1250 zł

Awatar użytkownika
Tomzik
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 5389
Rejestracja: 22 gru 2007, 0:00
Imię: Tomczysław ;)
Lokalizacja: Kwidzyn/Świecie

Re: Delta III - Kilka problemów z instatn navi

Post autor: Tomzik » 22 lip 2017, 13:38

orlik pisze: 22 lip 2017, 12:32 Co do migaczy gdy mam otwarty dach to hasłas jest na tyle duży że nie słychać sygnału właczenia migaczy .
Klimy nie masz? ;)

Tak czy siak - nie da się ustawić głośności przekaźnika migaczy. Pozostaje Ci zatem obserwacja lampki kontrolnej, skoro musisz otwierać dach.
orlik pisze:W menu mam ustawiania trzech głośności : lektora navi, głośność przytcisków oraz kolejny nie pamiętam jaki nie wiem po co są te ustawiania.

działa tylko podgłośnienie lektora navi.
Zerknę u siebie.
Są: Lancia Delta 2,0 Multijet; Lancia Phedra 2,2 Multijet; Yamaha XJ 900S Diversion; SHL M11W
Były: Lancia Delta HPE 1,8 16V GT; Lancia Kappa 2,0 20V Turbo; Fiat Croma 2,0 T i.e., SFM Junak M10, Romet Ogar 205

Awatar użytkownika
Tomzik
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 5389
Rejestracja: 22 gru 2007, 0:00
Imię: Tomczysław ;)
Lokalizacja: Kwidzyn/Świecie

Re: Delta III - kilka problemów z instant nav

Post autor: Tomzik » 03 sie 2017, 23:00

WP_20170726_15_50_35_Pro.jpg
Tak to wygląda u mnie.

I również jedyne ustawienie jakie się zmienia to głośność komunikatów.

Ani głośność przycisków ani głośność dźwięków, cokolwiek to ma znaczyć - nie zmienia się.

Z tymi przyciskami to myślałem, że zmieni się głośność "pipczenia" po wciskaniu tych klawiszy po prawej stronie radia (menu na wyświetlaczu w zegarach) - ale nic z tego...

Ale spoko - również RDS-u nie mogę wyłączyć :lol:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Są: Lancia Delta 2,0 Multijet; Lancia Phedra 2,2 Multijet; Yamaha XJ 900S Diversion; SHL M11W
Były: Lancia Delta HPE 1,8 16V GT; Lancia Kappa 2,0 20V Turbo; Fiat Croma 2,0 T i.e., SFM Junak M10, Romet Ogar 205

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio & Navi”