Delta III - radio/odtwarzanie z USB

pnwalb
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 1
Rejestracja: 07 lut 2016, 13:48
Imię: Piotr
Lokalizacja: Wypełnij to pole

Delta III - radio/odtwarzanie z USB

Post autor: pnwalb » 07 lut 2016, 14:09

Witam.
Mam problem z odtwarzaniem muzyki poprzez port USB. Muzyka,którą chcę odtworzyć z pendriva zapętla się na jednym nagraniu. Początkowo, ręcznie można było przełączyć na kolejny utwór. Teraz takiej możliwości nie ma. Próbowałem resetować ustawienia. Bez rezultatu. Proszę o pomoc...
Ostatnio zmieniony 07 lut 2016, 15:15 przez Dudi, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Prosimy tytułować posty zgodnie z zasadami i umieszczać w odpowiednim dziale!!!

Awatar użytkownika
Tomzik
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 5389
Rejestracja: 22 gru 2007, 0:00
Imię: Tomczysław ;)
Lokalizacja: Kwidzyn/Świecie

Re: Delta III - radio/odtwarzanie z USB

Post autor: Tomzik » 07 lut 2016, 17:47

Czy masz foldery na tym pendraku? Może ten utwór jest tam jedyny w folderze?

Spróbuj pomanipulować opcją sposobu odtwarzania - są różne opcje jak np. dowolny, jeden gatunek, jeden wykonawca, jeden folder itp. U mnie (ale mam Instant Nav) klika się prawym guzikiem i wybiera z menu "opcje odtwarzania" a potem wybierasz czy chcesz odtwarzać wg wykonawcy, folderów i takie tam.

O ile pamiętam jest ta opcja zdublowana na wyświetlaczu między zegarami - wchodzisz w menu "słuchawką" na kierownicy, wybierasz odtwarzacz mediów i tam powinieneś dokopać się do takiego samego wyboru.
Są: Lancia Delta 2,0 Multijet; Lancia Phedra 2,2 Multijet; Yamaha XJ 900S Diversion; SHL M11W
Były: Lancia Delta HPE 1,8 16V GT; Lancia Kappa 2,0 20V Turbo; Fiat Croma 2,0 T i.e., SFM Junak M10, Romet Ogar 205

mateusz07r
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 51
Rejestracja: 15 paź 2015, 13:03
Imię: Mateusz
Lokalizacja: Warszawa

Re: Delta III - radio/odtwarzanie z USB

Post autor: mateusz07r » 07 lut 2016, 22:39

Też walczyłem z tym problemem. Na początek upewnij się, że na nośniku masz tylko pliki mp3. Miałem coś takiego jak Ty, gdy radio wgrało mi jakiś plik wykonawczy na pena (aktualizacja lub coś tam). Jeśli masz tylko mp3 to ustaw w opcjach odtwarzania wybieranie według folderów i zobacz czy masz tak (tylko jeden utwór) tylko w jednym czy we wszystkich folderach.
jest: Lancia Delta III 2009 1,6 Multijet 116KM

były: fiat tempra, daewoo nexia, opel astra, vw polo, seat cordoba, nissan almera

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio & Navi”