Regulator ciśnienia paliwa

Wszystko na temat tuningu [zarówno mechanicznego jak i optycznego] najpiękniejszych aut na świecie...Forum jest tylko dla zasady, bo któż chciałby tuningować takie auta...:)
Awatar użytkownika
Jam_Belfegor
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 2065
Rejestracja: 03 maja 2011, 23:35
Imię: Przemysław
Lokalizacja: Kraków

Regulator ciśnienia paliwa

Post autor: Jam_Belfegor » 06 lut 2013, 6:26

Potrzebuje ustawiany regulator ciśnienia paliwa (jak dla mnie w przedziale od 2-5bar wystarcz) przeglądałem trochę net. Producentów jest sporo rozstrzał cenowy również duży. Co moglibyście coś polecić? Coś co nie padnie po roku użytkowania, tylko przyzwoite i jak ustawi się np 3 bary to będzie 3 bary. Z góry dziękuje.

Awatar użytkownika
Mariusz91
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2735
Rejestracja: 08 cze 2007, 0:00
Skype: Mariusz8.32
Imię: Mariusz
Lokalizacja: Kraków

Re: Regulator ciśnienia paliwa

Post autor: Mariusz91 » 06 lut 2013, 19:07

Wymieniałem u siebie regulator na ustawialny, z manometrem. Najpierw kupiłem taki za 110zł z allegro CNR FPR01 Tragedia miałem dwa egzemplarze pierwszy który kupiłem i drugi z gwarancji, drugi też musiałem reklamować i wtedy sprzedawca mi podpowiedział, że niestety ale to jest chińskie badziewie i że on do swojego auta by tego nie zakładał. Polecił mi regulator D1 SPEC, 3 razy droższy... Myslałem że może chce mnie naciągnąć na kasę... ale zaryzykowałem, i to była dobra decyzja zupełnie inna bajka, ustawioną wartość trzyma elegancko, dokładnie reaguje na podane podciśnienie (chinole po podaniu podciśnienia praktycznie nie reagowały... no może 0,1 Bara) Bardzo fajny manometr zalany Cieczą, elegancko reaguje i momentalnie podnosi ciśnienie po dodaniu gazu.
Jak chcesz zobaczyć zdjęcia to zapraszam do mojego tematu z Themą, gdzieś tam go na pewno widać :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Tuning :::”