Chip program EGR off w cinsoft - grupowo - taniej

Wszystko na temat tuningu [zarówno mechanicznego jak i optycznego] najpiękniejszych aut na świecie...Forum jest tylko dla zasady, bo któż chciałby tuningować takie auta...:)
bocian
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 1
Rejestracja: 20 kwie 2012, 10:13
Imię: Adam
Lokalizacja: Wypełnij to pole

Chip program EGR off w cinsoft - grupowo - taniej

Post autor: bocian » 20 kwie 2012, 10:30

Pozwoliłem sobie zarejestrować się u Was na forum choć Lancii nie posiadam ( na co dzień prowadzę Alfę Romeo GT )
ale do rzeczy :
ośmielony kontaktem chłopaków/dziewczyn z forum Fiata Grande Punto pomyślałem że i Was może to zainteresować
otóż na forum http://www.alfaholicy.org zajmuję się właśnie organizacją już II tury grupowego chip tuningu aut z grupy fiata ( fiat / alfa / lancia )
oczywiście ( bo dla większości z nas wybór był jeden ) akcję organizujemy u kolegi Marcina ( cinek )
http://www.cinsoft.pl
chyba sporo z Was zainteresowanych kiedyś remapem słyszało o tym człowieku i jego wiedzy i fachowości
dla tych którzy nie słyszeli polecam lekturę :
:link:
jak też wpisy osób z naszej I tury :
:link:
a konkretnie :

Zasady grupowego chiptuningu u Cinka dla wszystkich aut z grupy Fiata:

1. Koszt grupowej usługi zachowujemy w tajemnicy - cena jest naprawdę atrakcyjna.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt na PW - udzielę konkretnych informacji

( wiem że to jest malutkie utrudnienie ale moja umowa z cinkiem ma charakter prywatny i dla tego cennika nie podaję na forum jak też proszę tych już poinformowanych o zachowanie go dla siebie )

3. Dla osób zdecydowanych rozpoczynamy zbiórkę zaliczek w wysokości 200zł - wpłat można dokonywać do końca kwietnia. ( możliwe wydłużenie do 15.05 dla Was bo dopiero teraz Wam o tym piszę )

Dane do przelewu zainteresowane osoby dostaną na PW.
ale jeżeli będą obawy ( rozumiem - nie znacie mnie ) - to najlepiej ustalcie sami osobę prowadzącą zbiórkę u Was i ta osoba będzie się kontaktować ze mną - osobiście nawet z dokumentami w ręku - nie ma problemu ( mieszkam w Dąbrowie Górniczej - jak to pomoże )



4. Po zakończeniu zbiórki, kasę przekazujemy Cinkowi wraz z lista osób uprawnionych do grupowego remapu.

5. W przypadku rezygnacji z usługi przed wizytą u Cinka, zaliczka jest zwracana w 100%.

6. Jeśli auto okaże się niezdatne do chipa i nie będzie możliwości poprawki na miejscu, wtedy zaliczka zostaje u Cinka (te 200 zł to koszt pełnej diagnostyki + hamowni).

W tej kwestii wszystko zależy od indywidualnych ustaleń z Cinkiem podczas wizyty.

7. Chipowanie powinno ruszyć po przerwie majowej, czyli okolice od 7.05.
termin jest ustalany indywidualnie z cinkiem ( nie że jest lista i ten czy ten ma być wtedy czy wtedy ! sami dogadujecie z cinkiem dzień i godzinę )



Kwestie techniczne można skonsultować bezpośrednio z Cinkiem - dane kontaktowe znajdziecie na http://www.cinsoft.pl


Mam nadzieję że nie okazałem się natrętem na Waszym forum

pozdrawiam

Bocian ( moje konto na AH : :link:)

Awatar użytkownika
thermano
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 750
Rejestracja: 13 kwie 2011, 7:50
Imię: Tomasz

Re: CHIP PROGRAM DPF OUT EGR OFF W CINSOFT - GRUPOWO - TA

Post autor: thermano » 20 kwie 2012, 11:56

Powiem od siebie tylko tyle . Byłem , zrobiłem i powiem tyle . Cinek to sympatyczny , mądry gość , uczciwy i solidny . Ja jestem z usługi bardzo zadowolony i znam bardzo wielu kolegów z fiatbravoklub.pl którzy również bardzo sobie chwalą jego pracę .
"Jak pięknie się różnimy..."
DELTA 1.6 MultiJet ORO - EGR & DPF off z nową mapą : 149 KM / 362 Nm - Tramonto / Fiat 500 L PopStar 1.4 95 KM + LPG kolor BLACK / WHITE
Ty nie kupiłeś Lancii . Dostałeś Ją gratis . Zapłaciłeś tylko za udział w przedsięwzięciu ... No i przedsięwzięcie się zes...ło :(
-----------------------------------------

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Tuning :::”