Kappa - dokładka zderzaka???

Wszystko na temat tuningu [zarówno mechanicznego jak i optycznego] najpiękniejszych aut na świecie...Forum jest tylko dla zasady, bo któż chciałby tuningować takie auta...:)
Awatar użytkownika
Mariusz91
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2735
Rejestracja: 08 cze 2007, 0:00
Skype: Mariusz8.32
Imię: Mariusz
Lokalizacja: Kraków

Re: Kappa - dokładka zderzaka???

Post autor: Mariusz91 » 25 mar 2011, 19:57

Właśnie jest coś w tych fabrycznych pakietach że auta wyglądają na nich naprawdę dobrze i nie wieśniacko. Tak samo było z pakietem RS do Forda Scorpio... oczywiście moim skromnym zdaniem ;)

Tak na zachętę i ku jasności to jest spojler/nakładka nie dokładka ;)

Obrazek

Awatar użytkownika
FXX
Administrator
Administrator
Posty: 10673
Rejestracja: 27 mar 2009, 16:14
Imię: Kamil

Re: Kappa - dokładka zderzaka???

Post autor: FXX » 26 mar 2011, 1:39

wacho_czk pisze:Przeglądając eBaya w UK natknąłem się kiedyś na Alfę 166 z dokładkami bodajże Zendera. Wiem że linia Alfy jest bardziej agresywna ale na prawdę wyglądało to dobrze. Do Kappy nigdzie nie widziałem takich rzeczy, może gdzieś kiedyś w jakichś katalogach fabrycznych akcesoriów były
Alfa 166 sama w sobie ma świetną sylwetkę, ale z tymi dodatkami Zendera to już na prawdę niemal mistrzostwo ;)
Volvo S60 R-Design D5

Były:
Alfa Romeo MiTo 1.4 16V
Alfa Romeo 159 SW 2.4JTDm
Alfa Romeo 156 SW 2.4JTD

Lancia Lybra SW 1.9JTD
Daewoo Espero 1.5 GLX

Obrazek

Boorek

Re: Kappa - dokładka zderzaka???

Post autor: Boorek » 26 mar 2011, 23:16

ja również uważam że subtelna dokładka + jakieś fajne felgi nie zaszkodzą kappie, aczkolwiek nie ma takich akcesoriów i musiałbyś dorabiać coś na własną rękę... czyli koszty nie małe i potrzeba kogoś ze zmysłem stylistycznym żeby coś takiego zaprojektował. Pozdrawiam

artas11
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 17
Rejestracja: 27 cze 2012, 10:00
Imię: Artur
Lokalizacja: Zduńska Wola

Re: Kappa - dokładka zderzaka???

Post autor: artas11 » 27 lis 2012, 21:29

najlepiej się zgłosić do westcoas czyli do pimp my ride i tam już będą wiedzieć co zrobić z taką lancią podobno przyjeżdża ten program raz do roku na yutubie jest jak typkowi z rybnika trabanta zrobili

Awatar użytkownika
Tofik
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 383
Rejestracja: 23 kwie 2006, 0:00
Lokalizacja: Kielce

Re: Kappa - dokładka zderzaka???

Post autor: Tofik » 27 lis 2012, 21:53

Sylwetka Kappy jest taka że naprawde cięzko jest się do czegos przyczepic, jednakże moim zdaniem najsłabszym jej elementem jest własnie przedni zderzak który wygląda jakby ktoś go zaprojektował "na odpierdziel , na kacu". Patrząc z profilu jest za krótki ( za wysoki) na poczatku auta co skutkuje tym ze w ogólnej lini dolnej auta wyglada jakby przy projektowaniu komuś ręka się w góre omskneła. Optycznie ten zabieg stylistyczny unosi auto i przód wygląda jak przysłowiowa "koza". Patrząc znowu od przodu dół zderzaka wydaje się za bardzo cofniety i wygląda jakby auto miało "tyłozgryz". moim zdaniem coś tu poszło nie tak.

Pewnie naraże się tą wypowiedzią konserwatystom ale tak jak kolega Pawieł napisał, uwazam że nieduza dokładka, płoza albo przemodelowanie zderzaka wpłyneło by korzystnie na wygląd "K", sprowadziło by optycznie przód blizej ziemi i charakterem przód nawiazywał by do dobrz skrojonego zderzaka tylniego.
Myśle że przyjdzie dzień że zajme się tym elementem nadwozia.

Awatar użytkownika
deltadevill
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 78
Rejestracja: 10 maja 2009, 14:11
Lokalizacja: zamość

Re: Kappa - dokładka zderzaka???

Post autor: deltadevill » 20 sty 2013, 20:50

Ja osobiscie uwazam ze kappa jest piekna sama w sobie i nie ptrzebuje zadnych dokladek,jaki kolwiek wies tuning to jest profanacja to tak jakby obrzygac papierza poprostu nie przystoi...... :-P
Moje 2 piekne panie :) moja pani i lancia ;)
Była delta 1.6 jest kappa 2.4 tds ;)

vwmori
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 27
Rejestracja: 28 paź 2012, 14:37
Imię: Filip
Lokalizacja: Wa-wa/Babice/ Koczargi ;)

Re: Kappa - dokładka zderzaka???

Post autor: vwmori » 24 sty 2013, 21:13

Obrazek Tylko zderzak znalazłem : czerwona :

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Tuning :::”