Lalka przyczepiona do zderzaka... gdzie kupić?

Wszystko na temat tuningu [zarówno mechanicznego jak i optycznego] najpiękniejszych aut na świecie...Forum jest tylko dla zasady, bo któż chciałby tuningować takie auta...:)
Boorek

Re: Lalka przyczepiona do zderzaka... gdzie kupić?

Post autor: Boorek » 19 mar 2011, 21:19

Sharuga pisze:
Boorek pisze:
PAHO pisze:dodam tylko że taka laleczka "zniknie" ci do dwóch dni, bo to polska :)
nie PL tylko UK...


Sharuga.... Widzisz jak to mówią nie jest ładne co jest ładne tylko co się komu podoba.... zresztą nawet nie wiesz do jakiego auta ja chcę tą lalkę przyczepić.. Poza tym czemu władowałeś się z tym postem w mój temat?... Lybry nie mam więc Ci nie pomogę, lusterka i lampy z przodu mam czarne w oryginale, naklejkę na drzwi robił mi znajomy wydech mam stock a zacisków jeszcze nie malowałem (ja preferuję zielony fluorescencyjny)... więc uprzejmie proszę żebyś się oddalił z mojego tematu jeśli nie masz nic konstruktywnego do powiedzenia. To nie jest "hyde park". Pozdrawiam
Ej, wyluzuj. Czasami mam takie głupawki, ale nie była to żadna insynuacja pod Twoim adresem:) Już się oddalam.
PS: mi osobiście podobały się te "rączki" wystające z bagażnika;)
spoooko ;) Pozdrawiam

Awatar użytkownika
miszax
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 1262
Rejestracja: 09 gru 2007, 0:00
Skype: miszax123
Lokalizacja: Lubsko woj. Lubuskie

Re: Lalka przyczepiona do zderzaka... gdzie kupić?

Post autor: miszax » 19 mar 2011, 21:25

Już wiem gdzie kupisz, jak będziesz chciał to wszytko zrobią - tylko trochę drogo mają.

U Von Haggensa

Trzeba przyznać wie co robi - na pewno będzie wyjątkowe
Były Ford Taunus 2,0 x2, PF125p, VW Golf MK2, Dedra 2,0 Turbo, Kappa 2,0 VIS, BMW E34 2,5, Laguna 1,6 kombi
Są Audi A4 B5 BENZYNA:-)
Obrazek
Obrazek
DeltaIntegrale.pl - właściwy adres w sieci

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Tuning :::”