Kappa - modyfikacja kratki grilla

Wszystko na temat tuningu [zarówno mechanicznego jak i optycznego] najpiękniejszych aut na świecie...Forum jest tylko dla zasady, bo któż chciałby tuningować takie auta...:)
Awatar użytkownika
Dawid
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 4784
Rejestracja: 11 lip 2009, 17:48
Imię: Dawid
Lokalizacja: Głuchołazy

Re: Kappa - modyfikacja kratki grilla

Post autor: Dawid » 11 sty 2011, 14:36

Rafako czy aby nie przesadziłeś z kosztami?Myślę że można to wykonać odrobinę taniej.Też jestem się w stanie tego podjąć.Robocizna plus materiał ....dodam delikatną znajomość i sympatię dla Claromonte...hmm...2,7 tyś.Jest taniej. ;)
Były:
Fiat Cinqecento 700 93r
Fiat Seicento 900 design Sporting 01r
Lancia Delta II 2.0 16V 93r
Lancia Kappa SW 2.4 JTD +soft 99r
Lancia Y 1.2 01r
Fiat Bravo II 1.9 MJet +soft 08r
Fiat Stilo Multiwagon 1.9 JTD 03r
Fiat Stilo Abarth 2.4 04r
Lancia Delta Platino 1.6 MultiJet 10r
Fiat Grande Punto Sport 1.4 16V 05r
Lancia Musa Platino 1.4 16V 07r

Jest:
Fiat Freemont Lounge 2.0 MultiJet FWD 14r
Alfa Romeo Giulietta Distinctive 2.0 JTDm 11r
Yamaha FJR 1300 A

Nie staraj się wszystkiego zrozumieć bo wszystko stanie się niezrozumiałe

Awatar użytkownika
Ola26
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 228
Rejestracja: 30 lis 2009, 13:34
Imię: Aleksandra
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kappa - modyfikacja kratki grilla

Post autor: Ola26 » 11 sty 2011, 15:49

Claromonte ja naprawdę za bardzo wiem czego Ty tak naprawdę chcesz :?: :hmmm:
Przecież Lancia Kappa jest dość wyróżniającym się samochodem, i naprawdę można ją dostrzec z dość dużej odległości miedzi innymi samochodami (uroki posiadania nietypowego samochodu) ;)
No ale jeśli Ci to nie wystarcza, to zrób tak jak Ci tu radzą, kup sobie skodę i będziesz miał piękny grill :roll:
Pozdrawiam serdecznie Aleksandra :)

Były: Lancia Kappa SW, Lybra SW i Kappa sedan, Kappa 5.20T

Obrazek

Boorek

Re: Kappa - modyfikacja kratki grilla

Post autor: Boorek » 11 sty 2011, 21:22

a mnie Kappa na pierwszy rzut oka Kappa z przodu myli się z Octavia I... czy jest to do zrobienia.... myślę że tak, tylko że zepsujesz pewnie jeden czy 2 grille... Jak ja bym to zrobił do końca nie wiem, musiał bym mieć grill w łapkach: myślę że możliwości jest co najmniej kilka:
1. wersja budżetowa, co drugie żeberko przyszlifować w połowie szerokości i wkleić listwę (chrom, albo anodowane aluminium) z metra, tak żeby licowało z oryginalnym użebrowaniem
2. wycięcie żeberek i zabawa z żywicą epoksydową, później oklejenie folią (bo chyba nikt nie wierzy że w fabryce ten grill chromowali)

aaa jeśli ktoś nie wierzy że można poprawić grill seryjnego samochodu, zapraszam do przejrzenia zdjęć przerobionych grilli do alfowskich sto pięćdziesiątek szóstek
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Claromonte
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 1578
Rejestracja: 26 paź 2010, 15:48

Re: Kappa - modyfikacja kratki grilla

Post autor: Claromonte » 11 sty 2011, 23:23

No ale na zdjęciu Fabii II nie widac grama srebrnego metalu na jej kratce, jest to czarny plastik. Po co więc chrom, aluminium etc ?
przejrzenia zdjęć przerobionych grilli do alfowskich sto pięćdziesiątek
są extra fajne

Boorek

Re: Kappa - modyfikacja kratki grilla

Post autor: Boorek » 11 sty 2011, 23:48

wszystko jest kwestią gustu i efekt końcowy Tobie się ma podobać, w Fabii srebrne jest dookoła, pisałeś o sposobie zbliżonym do tego jaki jest tam. Zresztą mnie do Kappy chromy pasują. pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Tuning :::”