Lancia - jaka jakość nowych felg z allegro

Wszystko na temat tuningu [zarówno mechanicznego jak i optycznego] najpiękniejszych aut na świecie...Forum jest tylko dla zasady, bo któż chciałby tuningować takie auta...:)
Awatar użytkownika
thermano
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 750
Rejestracja: 13 kwie 2011, 7:50
Imię: Tomasz

Re: Lancia - jaka jakość nowych felg z allegro

Post autor: thermano » 22 lis 2011, 7:38

Na pewno trzeba uważać na NONAME-y . Musi być przynajmniej długo obecny na rynku importer który jest w stanie przejąć ew. odpowiedzialność . Ja miałem problem z włoskimi Advanti Racing ( miałem je na zimę ) . Były frezowane na gołe alu . Po zimie przeleżały w garażu do next seeson i okazało się , że tam na gołym alu zeżarło lakierek bezbarwny ( niczym korniki ) Importer ( ATT ) powiedział , że jak mi wymienią , będzie tak samo . Pomalowali mi specjalną farbą - cieniowany ciemno srebrny wpadający w czarny . Nie dość że super wyglądają to po zimie śladu nie ma korozji .
Grunt to odpowiedzialny importer .
"Jak pięknie się różnimy..."
DELTA 1.6 MultiJet ORO - EGR & DPF off z nową mapą : 149 KM / 362 Nm - Tramonto / Fiat 500 L PopStar 1.4 95 KM + LPG kolor BLACK / WHITE
Ty nie kupiłeś Lancii . Dostałeś Ją gratis . Zapłaciłeś tylko za udział w przedsięwzięciu ... No i przedsięwzięcie się zes...ło :(
-----------------------------------------

Awatar użytkownika
OKOwiec
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 398
Rejestracja: 01 lip 2007, 0:00
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Re: Lancia - jaka jakość nowych felg z allegro

Post autor: OKOwiec » 23 lis 2011, 20:21

Temat dosyć stary lecz widzę że ktoś się jednak interesuje zakupem tych felg .
Ja problem już rozwiązałem kupiłem oryginalne od Lancii , myślę że jeśli planujesz kupić coś za taką cenę i za swoje ciężko zarobione pieniądze to warto pomyśleć także o jakości a nie tylko o wyglądzie ponieważ przez zimę świetny wygląd może się zmienić z powodu słabej jakości...
Wybór jednak należy do ciebie .
Albo zaszalej , kup nową Deltę i będziesz miał spokój :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Tuning :::”