Komunikat czujnika cisnienia w oponach

Awatar użytkownika
mikee72
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 1106
Rejestracja: 21 maja 2015, 9:41
Imię: Mikołaj
Lokalizacja: Poznań

Re: Komunikat czujnika cisnienia w oponach

Post autor: mikee72 » 30 kwie 2018, 18:06

FXX pisze: 30 kwie 2018, 12:48 Może nie pisz czegoś co Ci się wydaje, a takim nie jest ;) Skoro normalny ton wypowiedzi odbierasz jako wywyższająco-pouczający to już na prawdę nie jest mój problem ;)
OT. Ja jestem w takim razie drugą osobą, która uważa, że Kamil jest w dyskusjach apodyktyczny: ma się za nieomylną wyrocznię i uwielbia wdawać się w niekończące się dyskusje tylko po to, aby na końcu mieć ostatnie słowo. Istotne jest że w wielu dyskusjach ma rację, do tego wyraźnie podpartą wiedzą - ale forma tych dyskusji faktycznie często wygląda tak jakby FXX stał (tzn. wydaje mu się że stoi) na baaardzo wysokiej ambonie. On w tych gierkach (bo tak chyba traktuje to jak jakąś grę) musi być zwycięzcą, a pokonanemu koniecznie pokazać że jest słaby (głupi?) i się nie zna. A kiedy zdarzy mu się pomylić i się zorientuje że w zasadzie przegrał - to zawsze skwituje czymś w rodzaju: mea culpa, nie zauważyłem, nie doczytałem.. ogólnie na zasadzie: i tak mam rację, ale trochę pobieżnie potraktowałem temat - proponuję remis. W każdym razie zasady 'mądry głupiemu ustępuje' Kamil chyba nie zna - i to absolutnie nie chodzi o ten temat o czujnikach.

To moja opinia, a jest chyba takie powiedzenie:
Jeżeli ktoś powie Ci że jesteś koniem, wyśmiej go.
Jeżeli powie to druga osoba, zignoruj ją.
Jeżeli powie to trzecia osoba - zacznij rżeć.
Lancia Voyager Platinum 3.6 24v PB+LPG A.D.2014
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”