Phedra - brak spryskiwaczy/klaksonu/przeciwmgielnych/świateł długich

giekso
Moderator
Moderator
Posty: 1533
Rejestracja: 13 lis 2009, 11:51
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: Dębica

Re: Phedra - brak spryskiwaczy/klaksonu/przeciwmgielnych/świateł długich

Post autor: giekso » 22 cze 2017, 13:33

Cież Panie ale zamieszanie! Dobrze że ogarnięte już wszystko i do przodu. Dobrze też że dałeś tu znać co było przyczyną tej imprezy... Co do sterownika to musieliby się wypowiedzieć co bieglejsi w temacie.
Jedyna szczerość jaka jest mi dozwolona polega na wyznaniu, że szczerość jest mi niedozwolona.

>>> Lancia Phedra 2.2 HDI 2004r <<<

Była: Lancia K 2.0 V.I.S. Berlina

pääkäyttäjä

Re: Phedra - brak spryskiwaczy/klaksonu/przeciwmgielnych/świateł długich

Post autor: pääkäyttäjä » 22 cze 2017, 14:17

ZeK pisze: 22 cze 2017, 11:53Usłyszałem od niego coś ciekawego mianowicie sterownik w Phedrach ma możliwość kasowania tylko 50 błędów potem się blokuje i trzeba nowego softa wgrywać. Słyszeliście o czymś takim??
Sterownik czego...? Raczej wątpię, by była to prawda.

ikceduh
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 3
Rejestracja: 11 kwie 2023, 20:11
Imię: Jacek

Re: Phedra - brak spryskiwaczy/klaksonu/przeciwmgielnych/świateł długich

Post autor: ikceduh » 11 kwie 2023, 20:24

Witam, przepraszam, że tak wtargnąłem ale sytuacja zmusiła .. Widzę , że problem braku spryskiwaczy dopadł nie tylko mnie, kupiłem zaniedbaną PHEDRę spryski i klakson nie działały jednak klaksony wymieniłem i są oki, w bsi był bezpiecznik naprawiony drutem zamieniony już na normalny jednak spryskiwacze p + t nie działają mam zamiar rozebrać przełącznik zespolony ale zanim to zrobię mam pytanie bo nie znalazłem w necie czy ma ktoś wiedzę które piny w kostkach do przełącznika można zewrzeć żeby potwierdzić czy przełącznik jest padnięty? Chcę na krótko odpalić spryskiwacze
Liczę na odpowiedź pozdrawiam Jacek

ikceduh
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 3
Rejestracja: 11 kwie 2023, 20:11
Imię: Jacek

Re: Phedra - brak spryskiwaczy/klaksonu/przeciwmgielnych/świateł długich

Post autor: ikceduh » 23 kwie 2023, 15:46

Ponowie pytanie czy ma ktoś schemat przełącznika zespolonego? Chodzi o styki odpowiedzialne za spryskiwacz przód i tył - myślę ,że mają wspólny 1 który mogę mieć uszkodzony..???

ODPOWIEDZ

Wróć do „Instalacja elektryczna”