Zeta 2.0 Turbo - problem z mocą

przemas81
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2299
Rejestracja: 11 sie 2007, 0:00
Lokalizacja: Chojnice/Hünxe
Kontakt:

Zeta 2.0 Turbo - problem z mocą

Post autor: przemas81 » 06 mar 2012, 20:34

Dokładnie chodzi o to, że jak ją rąbnie to ciągnie jak szalona a nieraz przerywa tzn jedziesz sobie powiedzmy 130 gaz w podłogę a ona ciągnie i szarpniecie ciągnie i szarpniecie i tak można powiedzieć do odcięcia, robi to niezależnie od biegu i prędkości, ale tak problem zaczyna się od 2800rpm , czasami od samego dołu do 2800 tez lekki zamuł się wykazuje. Co jeszcze mnie się stało to jak mamy załóżmy te parę tysięcy obrotów jedziemy nieważne czy z równą prędkością czy przyspieszamy to jak pościmy gaz na biegu tak jak byśmy hamowali silnikiem to strasznie pierdzi w wydech tak jakby strzelała.

Macie jakieś sugestie co to może być? Auto w warsztacie puki co zmienione kable WN, nówki świece dobre nie szajs ,może cewka? Moze jakiś czujnik?

Acha czasami zapali od strzałą a czasem trzeba trochę pokręcić, sytuacja dzieje się zarówno na gazie jak i na benzynie
Mile widziana każda pomoc , pilnie.... w niedziele wale do gebelsów a chce jechać sprawnym autem.
Lancia Phedra 2.0 desel...Auto na codzien mojej zonki
Lancia Delta 2.0 turbo-moja zabawka-poki co w czesciach
Volvo xc 90- wół roboczy
Yamaha r1 RN09 plus FZR 600-moje
Aprilia rs125.....poczatki przygody z dwoma kolami mojej zonki

Byly kappy 2.4 lpg +2.4 tds,zeta 2.0 turbo,lybra 1.9 jtd

Loko
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 1
Rejestracja: 18 mar 2015, 8:02
Lokalizacja: Wypełnij to pole

Re: Zeta 2.0 Turbo - problem z mocą

Post autor: Loko » 21 mar 2015, 7:38

Witam wszystkich. Mam ten sam problem, tylko po wyłączeniu silnika i ponownym uruchomieniu wszystko wraca do normy. Podpiąłem pod komputer - żadnych błędów, check też nie wyskakuje.
Ostatnio zmieniony 21 mar 2015, 9:08 przez topcio, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: ort.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silnik, przeniesienie napędu i układ chłodzenia”