Lancia Klub Polska

Forum dyskusyjne miłośników marki Lancia

>> SKLEPIK LANCIA KLUB POLSKA <<

Autosklep
Dzisiaj jest 14 gru 2018, 8:56

Strefa czasowa UTC+01:00

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostDodany: 19 kwie 2013, 10:50 
Dopiero zaczyna na naszym forum

Imię: Dariusz
Witam. Kupiłem właśnie Phedrę z 2003 roku. Ma obrotowe siedzenia przednie, ale nie chcą się obrócić o całe 180 stopni, mniej więcej na wysokości 130 stopni coś blokuje. Stuka metal o metal i dalej nie chcą się obrócić. Od dołu widać, że metalowa część fotela dotyka do metalowej części podstawy. Jest jakis sposób na pozyskanie całych 180 stopni?

I fotel środkowy w drugim rzędzie nie chce się "pokłonić" tak by stworzyć stoliczek. Czyli oparcie się nie chce położyć do przodu.

Czy ktoś da jakąś poradę? Dzięki.

PostDodany: 19 kwie 2013, 15:07 
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Awatar użytkownika

Imię: Zbyszek
W temacie obrotowych foteli to się nie wypowiem bo nie posiadam i w tej kwestii mogę jedynie odesłać do instrukcji, którą bez problemu można znaleźć w sieci. Na pewno trzeba "położyć" dźwignię hamulca ręcznego w przypadku fotela kierowcy. Jeżeli postępowanie zgodnie z instrukcją nie przyniesie skutku to oznacza, że trzeba przyjrzeć się sprawie bliżej. Więcej informacji an temat naszych aut znajdziesz na forach dotyczących Peugeota 807 i Citroena C8 ;)

Co do środkowego fotela to nie składa się on w ten sam sposób jak fotele boczne. aby złożyć go do pozycji poziomej w okolicy górnej części oparcia, w okolicy zagłówka jest dźwignia i dopiero przy jej pomocy można położyć oparcie ;)

Warto przestudiować sobie instrukcję, można się wielu rzeczy dowiedzieć. Jak będziesz miał kłopot ze znalezieniem mogę udostępnić :)

Alfa Romeo 145, 1.6TS, 1997

PostDodany: 20 kwie 2013, 13:46 

Dzięki Wielkie Aguarius. Przyznam się, że instrukcję i to po polsku już mam. Ale liczy sobie chyba z 280 stron i jeszcze się z nią do końca nie zapoznałem. Ściągnąłem nawet polski język do nawigacji i całego tego systemu, ale jeszcze nie zainstalowałem i gada mi i pisze po francusku.

PostDodany: 21 kwie 2013, 12:40 

Środkowy fotel w środkowym rzędzie się już składa :-). Teraz się zabiorę za te przednie - obracane.
Przy okazji pojawił się nowy problem. Ogrzewanie czy też chłodzenie słabo działa. Włączy się wiatrak na kilka sekund i się wyłącza. I to zarówno przy chłodzeniu jak i grzaniu. Manualnie wiatrak też nie za bardzo chce ruszyć. :-(
Macie może jakieś doświadczenia albo wiedzę na ten temat?

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00