Y10 - kierownica

lukasz_lodz
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 322
Rejestracja: 19 sie 2008, 0:00
Lokalizacja: Łódź

Y10 - kierownica

Post autor: lukasz_lodz » 14 mar 2012, 13:42

Siemanko znalazłem kierownicę Abartha do fiata na allegro:
kierownica
moje pytanie brzmi czy będzie ona pasowała do igreka? Kierownica fajna, jednak szkoda kupić żeby już druga leżała na biurku :P

Rafako

Re: Y10 -kierownica

Post autor: Rafako » 14 mar 2012, 14:25

Raczej nie. Ja kupiłem podobną (od Tipo albo Dedry) i nie pasowała. Można było kupić nabę ze Sparco zdaje się ale...

...sama naba kosztowała chyba 270 zł :D
Serdecznie pozdrawiam.

Awatar użytkownika
michal1045
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1645
Rejestracja: 25 lis 2009, 16:31
Imię: Michał
Lokalizacja: Łódź

Re: Y10 -kierownica

Post autor: michal1045 » 14 mar 2012, 21:17

Teoretycznie powinna pasować, bo boruch ma taką w swojej Lili.
Obrazek
Widziałem też wczoraj chyba taką samą w Marbelli. Może są różne typy :roll:
Pozdrawiam Michał, syn Geparda
Y 1.2 8v Cosmopolitan + Delta 1.4 Tjet 120 KM LPG
Są jeszcze Y 1.2 8v Marie Clarie + BX 1.9 TRI + Xsara Picasso 2.0 HDI + Dodge Grand Caravan 2007
Były Kappa SW 2.4 TDS, Y 1.2 16v, Piaggio ZIP 2010, Phedra 2.0 JTD
Obrazek

lukasz_lodz
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 322
Rejestracja: 19 sie 2008, 0:00
Lokalizacja: Łódź

Re: Y10 -kierownica

Post autor: lukasz_lodz » 14 mar 2012, 22:33

to może jednak nie stracone wszystko :] chyba włączę się do licytacji, bo fajny rarytasik ta kiera abartha

Rafako

Re: Y10 - kierownica

Post autor: Rafako » 15 mar 2012, 8:26

W sumie może, źle się wyraziłem ;) Mając Y10 chciałem założyć do niej jakąś fajną , sportową kierownicę. Taka kierownica Abartha występowała w katalogu dodatków fabrycznych do Y10 ale...
Y10 ma chyba ze 3 rodzaje wielowypustów, zależnie od rocznika. Np. w tym na zdjęciu Michała, takim jak nasz jest inny wielowypust niż u Ciebie (np. możesz sobie zobaczyć po nabach Sparco, ta do wersji 92-95 jest inna niż ta do 89-91) itd. itp.
Natomiast faktem jest, że jeśli kupisz tą kierownicę w jakichś rozsądnych pieniądzach, to śmiało możesz to zrobić, bo nawet jeśli nie będzie pasowała, sprzedasz ją bez kłopotu dalej.
Serdecznie pozdrawiam.

lukasz_lodz
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 322
Rejestracja: 19 sie 2008, 0:00
Lokalizacja: Łódź

Re: Y10 - kierownica

Post autor: lukasz_lodz » 16 mar 2012, 20:18

Rafako pisze:W sumie może, źle się wyraziłem ;) Mając Y10 chciałem założyć do niej jakąś fajną , sportową kierownicę. Taka kierownica Abartha występowała w katalogu dodatków fabrycznych do Y10 ale...
Y10 ma chyba ze 3 rodzaje wielowypustów, zależnie od rocznika. Np. w tym na zdjęciu Michała, takim jak nasz jest inny wielowypust niż u Ciebie (np. możesz sobie zobaczyć po nabach Sparco, ta do wersji 92-95 jest inna niż ta do 89-91) itd. itp.
Natomiast faktem jest, że jeśli kupisz tą kierownicę w jakichś rozsądnych pieniądzach, to śmiało możesz to zrobić, bo nawet jeśli nie będzie pasowała, sprzedasz ją bez kłopotu dalej.
Serdecznie pozdrawiam.

A jesteś w stanie sprawdzić czy od jakiegoś innego fiata pasuje naba?Może z używki nabę bym kupił. Kierownica abartha przerosła mnie jednak finansowo. Jak kupie nabę w rozsądnych kosztach swoja MOMO tymczasowo zamontuje, może nie będzie to kierownica z epoki ale na pewno lepiej będzie się jeździło
Obrazek

Rafako

Re: Y10 - kierownica

Post autor: Rafako » 16 mar 2012, 21:22

Nie jestem w stanie tego sprawdzić :( Jak mieliśmy jeszcze Y10, miałem plan, żeby przy okazji Ogólnopolskiego śmignąć nią do Kielc, do firmy, która handlowała kierownicami i nabami firmy HBM i obiecywali, że mi coś dobiorą, bo naba Sparco czy tam momo za ponad 2,5 stówy to przesada :roll:
Serdecznie pozdrawiam.

lukasz_lodz
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 322
Rejestracja: 19 sie 2008, 0:00
Lokalizacja: Łódź

Re: Y10 - kierownica

Post autor: lukasz_lodz » 16 mar 2012, 21:32

no nic trudno, na tą chwilę jednak dalej licytuje:P i szukam naby po mojej momo

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie i wnętrze”