Lancia Klub Polska

Forum dyskusyjne miłośników marki Lancia

>> SKLEPIK LANCIA KLUB POLSKA <<

Autosklep
Dzisiaj jest 19 paź 2018, 17:46

Strefa czasowa UTC+02:00

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostDodany: 09 mar 2015, 18:17 
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Awatar użytkownika

Czy jest na sali elektronik, który mógłby się wypowiedzieć co nie co na ten temat ?. Chodzi mi o konwerter (wiem, że to ciężka sprawa, ale zapytam). Chodzi mi o przeniesienie obrazu z Connect'a na nowy wyświetlacz poprzez złącze VGA do płytki od nowego wyświetlacza. Sprawa Pc jest już ogarnięta, lecz jeszcze chcę powalczyć z samym obrazem Connect'a. Podczas próby podłączenia się nowym ekranem pod Connect'a wyskakiwał komunikat "brak sygnału" (na nowym wyświetlaczu), aż w końcu złapał kontakt i wyskoczył komunikat "no support"-czyli, brak wsparcia. Doczytałem, że owy komunikat dotyczy rozdzielczości ?, jest zbyt mała, by nowy wyświetlacz ją ogarnął. Bez konwertera raczej nic nie wskóram.

Dane wyświetlacza w Thesis:
Wyświetlacz w Thesis pracuje w rozdzielczości 234 pixele w pionie i 480 p. w poziomie i RGB w konfiguracji liniowej.

Z góry przepraszam za brak poprawności elektronicznej i dziękuję za jakąkolwiek odpowiedź.

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC+02:00