Thesis Connect - płytki

argenta67

Thesis Connect - płytki

Post autor: argenta67 » 01 paź 2012, 18:10

Tak jak w tytule płytki gotowe ale mnie to już nie interesuje.
Ostatnio zmieniony 03 paź 2012, 22:27 przez argenta67, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Biedrona
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 36
Rejestracja: 22 lip 2012, 11:58
Imię: Marek
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdansk
Kontakt:

Re: Thesis Connect - płytki

Post autor: Biedrona » 02 paź 2012, 19:24

Byłbym zainteresowany zakupem
Lacia Thesis 2,4JTD

argenta67

Re: Thesis Connect - płytki

Post autor: argenta67 » 02 paź 2012, 20:07

Biedrona pisze:Byłbym zainteresowany zakupem
To trochę późno bo już wszystkie są sprzedane i ewentualnie możesz od kupić od tych co zakupili więcej, a zakupuli wiecej po to aby mógł ruszyć "projekt funkcjonalny Connect". Możesz tu spróbować.

Awatar użytkownika
Biedrona
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 36
Rejestracja: 22 lip 2012, 11:58
Imię: Marek
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdansk
Kontakt:

Re: Thesis Connect - płytki

Post autor: Biedrona » 02 paź 2012, 20:33

Temat czytałem
Trochę późno?
co to jest seria limitowana? :)

Wcześniej nie miałem tego auta :)
Lacia Thesis 2,4JTD

argenta67

Re: Thesis Connect - płytki

Post autor: argenta67 » 02 paź 2012, 21:57

Biedrona pisze:Temat czytałem
Trochę późno?
co to jest seria limitowana? :)

Wcześniej nie miałem tego auta :)
W związku z ...... i dlatego też zrobiła się seria limitowana. Gdyby było spokojnie to i produkcja może by trwała ale był taki co twierdził, że pojedzie i mu zamontują wiec został temat zamknięty. Jeśli jest ktoś kto potrafi to zrobić to nikt nikomu nic nie zabraniał to co ja przy pomocy firmy "M" i Jędrka zorganizowałem zostało zakończone : ok2 : .

LUKI82

Re: Thesis Connect - płytki

Post autor: LUKI82 » 02 paź 2012, 22:42

argenta67 pisze:
Biedrona pisze:Temat czytałem
Trochę późno?
co to jest seria limitowana? :)

Wcześniej nie miałem tego auta :)
W związku z ...... i dlatego też zrobiła się seria limitowana. Gdyby było spokojnie to i produkcja może by trwała ale był taki co twierdził, że pojedzie i mu zamontują wiec został temat zamknięty. Jeśli jest ktoś kto potrafi to zrobić to nikt nikomu nic nie zabraniał to co ja przy pomocy firmy "M" i Jędrka zorganizowałem zostało zakończone : ok2 : .

Oczywiście chodzi o mnie :D
Problem tylko w tym : aby dalej była produkcja to musi być kolejna 10 zdecydowanych. Taką informację otrzymałem od producenta.
Pojechać pojadę ale akurat mam trochę na głowie innych ważniejszych spraw więc dopiero w przyszłym tygodniu będę się kontaktował z producentem.
Jeśli będą chętni to zapraszam bo ponoć prototyp jest gotowy i działa choć potwierdzenia na forum nie ma (czyli na filmie pokazanego wyświetlacza między zegarami, który pokazuje błędy), czyli tak jak już pisałem jak zamontuję to u siebie to reszcie osób pomogę lub zamontuję to nieodpłatnie :D i jakiekolwiek wpłaty będą po przetestowaniu kompletnego sprzętu przeze mnie i oczywiście udokumentowaniu.

argenta67

Re: Thesis Connect - płytki

Post autor: argenta67 » 03 paź 2012, 6:40

LUKI82 pisze:
argenta67 pisze:
Biedrona pisze:Temat czytałem
Trochę późno?
co to jest seria limitowana? :)

Wcześniej nie miałem tego auta :)
W związku z ...... i dlatego też zrobiła się seria limitowana. Gdyby było spokojnie to i produkcja może by trwała ale był taki co twierdził, że pojedzie i mu zamontują wiec został temat zamknięty. Jeśli jest ktoś kto potrafi to zrobić to nikt nikomu nic nie zabraniał to co ja przy pomocy firmy "M" i Jędrka zorganizowałem zostało zakończone : ok2 : .

Oczywiście chodzi o mnie :D
Problem tylko w tym : aby dalej była produkcja to musi być kolejna 10 zdecydowanych. Taką informację otrzymałem od producenta.
Pojechać pojadę ale akurat mam trochę na głowie innych ważniejszych spraw więc dopiero w przyszłym tygodniu będę się kontaktował z producentem.
Jeśli będą chętni to zapraszam bo ponoć prototyp jest gotowy i działa choć potwierdzenia na forum nie ma (czyli na filmie pokazanego wietlacza między zegarami, który pokazuje błędy), czyli tak jak już pisałem jak zamontuję to u siebie to reszcie osób pomogę lub zamontuję to nieodpłatnie :D i jakiekolwiek wpłaty będą po przetestowaniu kompletnego sprzętu przeze mnie i oczywiście udokumentowaniu.
Kolejne bzdury : czerwona :

Awatar użytkownika
Biedrona
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 36
Rejestracja: 22 lip 2012, 11:58
Imię: Marek
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdansk
Kontakt:

Re: Thesis Connect - płytki

Post autor: Biedrona » 03 paź 2012, 8:08

argenta67 pisze:
Biedrona pisze:Temat czytałem
Trochę późno?
co to jest seria limitowana? :)

Wcześniej nie miałem tego auta :)
W związku z ...... i dlatego też zrobiła się seria limitowana. Gdyby było spokojnie to i produkcja może by trwała ale był taki co twierdził, że pojedzie i mu zamontują wiec został temat zamknięty. Jeśli jest ktoś kto potrafi to zrobić to nikt nikomu nic nie zabraniał to co ja przy pomocy firmy "M" i Jędrka zorganizowałem zostało zakończone : ok2 : .
Cos zrobiłeś dla sprawy ok fajnie,oczekujesz pomnika za to?


ktoś to wykonał,juz jest cale?
działa?
za ile?

ktoś ma na sprzedaż? ktoś montuje proszę o kontakt...tyle

Pozdro!
Lacia Thesis 2,4JTD

LUKI82

Re: Thesis Connect - płytki

Post autor: LUKI82 » 03 paź 2012, 8:37

tu jest wszystko napisane możesz poczytać i wyciągnąć wnioski choć wiele wpisów zostało usunięte viewtopic.php?f=140&t=55048 :)
A tak dokładnie to ta ukrywana przez argente67 firma "M" to: http://www.martos.com.pl/ i znalazł ją jedrek

jjash
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1345
Rejestracja: 14 mar 2011, 15:26
Imię: Jan
Lokalizacja: Poznań

Re: Thesis Connect - płytki

Post autor: jjash » 03 paź 2012, 12:03

Uwaga Panowie, zaraz zamkną temat. Jako człowiek posiadający dzień wolnego, apeluję w imieniu pozostałej, pracującej części społeczeństwa, o wyważone emocje. Pamiętajmy - jeden marsz już był, niepotrzebny nam następny. Liczą się tylko fakty. Te o 19.00 również.
No! I uśmiechnijcie się dzisiaj do słoneczka. Mordki wystawmy na kojące działanie ciepłego promyczka i zimnego wietrzyku. Będzie dobrze. I miło.
Jash

THESIS 2.4 150KM - Obrazek
LYBRA 2.4 140KM - Obrazek

LUKI82

Re: Thesis Connect - płytki

Post autor: LUKI82 » 03 paź 2012, 12:18

U nas pada :( ;)

Ja tylko odpisałem na zarzut szanownego argenty67. Może dla niego trzeba pisać dokładniej więc: kolejny koszt produkcji opisany już był i to przez niego (4900zł / 10szt) jeśli są chętni zapłacić za 1 płytkę więcej niż 490zł to proszę bardzo tworzyć listę i nie musi być 10 osób.
Co do działania sprzętu to bez większych kombinacji działa jedynie kamera cofania i navi, tuner TV tworzy Eol i należy go dopisać. Taką informację otrzymałem od producenta.
:D

jjash
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1345
Rejestracja: 14 mar 2011, 15:26
Imię: Jan
Lokalizacja: Poznań

Re: Thesis Connect - płytki

Post autor: jjash » 03 paź 2012, 13:21

U mnie wczoraj tak było. Dzisiaj jest cudnie. Słońce i zimny wietrzyk. Wietrzyk, nie wiatr. Idę zaraz obierać ziemniaki. Żona kazała. A miałem rozbierać lampę z tyłu. No, ale przecież na głodnego nie pójdę.
Skoro są chętni na dodatkowe wersje - proponuję założyć nowy temat. I zobaczymy co się wyklaruje. Może się chętni zgłoszą w ilości wystarczającej do rozpoczęcia produkcji. Swoją drogą, skoro tuner powoduje EOL (u mnie już nie ma to znaczenia, bo i tak jest, hihi) to przecież dopisanie go nie powinno stanowić problemu. Wiesz, gdyby było tak, że nie da się go dopisać, tworzyłby wąskie gardło, to rozumiem - mamy problem, ale skoro jest dopisywalny to uważam, że problemu raczej być nie powinno.
Jejku, idę po te ziemniaki i do obierania się biorę bo jak wife z Tochter wróci to mi ścierę na plecy dopisze. Trwale. Bez MESa FESa i innych. A przecież nie chcę mieć szlabanu na garaż!
Jash

THESIS 2.4 150KM - Obrazek
LYBRA 2.4 140KM - Obrazek

Awatar użytkownika
stabraf
Administrator
Administrator
Posty: 8477
Rejestracja: 22 lut 2008, 0:00
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Thesis Connect - płytki

Post autor: stabraf » 03 paź 2012, 14:13

jjash pisze: Idę zaraz obierać ziemniaki. Żona kazała. A przecież nie chcę mieć szlabanu na garaż!
:pocieszanie: :sauer036:

LUKI82

Re: Thesis Connect - płytki

Post autor: LUKI82 » 03 paź 2012, 15:32

Założę nowy temat jak ustalę alternatywę dla nawigacji i podam różnice między jednym a drugim rozwiązaniem lecz potrzebuję trochę czasu. Chętni będą mieli możliwość wyboru. :D

martos
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 8
Rejestracja: 02 wrz 2012, 20:21
Lokalizacja: Wypełnij to pole

Re: Thesis Connect - płytki

Post autor: martos » 03 paź 2012, 17:12

Witam, tu producent :roll:
Ponieważ pojawiają się bzdury postanowiłem wkroczyć.
Panie LUKI proszę nie pisać
...Problem tylko w tym : aby dalej była produkcja to musi być kolejna 10 zdecydowanych. Taką informację otrzymałem od producenta.
Pojechać pojadę...
z datą wtorkową, bo rozmawialiśmy w środę dopiero.

A teraz konkrety:
Dotychczasowa partia jest zrobiona i czeka. Uprasza się wszystkich którzy wpłacili zaliczki o odezwanie się do mnie na pw i sprecyzowanie (najlepiej do końca przyszłego tygodnia tj do 12.10):
- adres wysyłki
- faktura
- jakie dodatki z opcji z gps (np touch) i z tunerem
Wysyłam za pobraniem (kurier 29zł plus pozostała kwota), chyba że dostanę info i wysyłam część do Argenty67.
Wszystkie znaki zapytania w sprawach błędów i zagadek technicznych wyjaśniliśmy z Argentą67. EOL w tym przypadku oznacza żądanie dopisania tunera TV do listy urządzeń podpiętych pod Connect. Tak samo działoby się gdyby klient świeżo zakupionej w salonie Lancii po tygodniu zażądał zamontowania OEM tunera. Po wpięciu go do instalacji wyskoczy EOL a wtedy ASO po dopisaniu go do listy urządzeń takowy EOL zlikwiduje.
Jeśli ktoś nie ma zamiaru podpinać sobie tunera MPEG4, tylko korzystać z GPS i/lub kamery cofania, nie podłącza CANów i takowego EOL nie otrzyma. Jest to zresztą opisane w "ulotce montażowej"

Co do następnej partii - wszystkie szczegóły proszę ustalać ze mną, bez tzw pośredników. Jeśli otrzymamy wpłatę zaliczki - 1470zł, przystępujemy do następnej partii. Możecie wpłacać po kolei lub wpłaci jedna osoba. Bez obaw, każdy dostanie jako potwierdzenie fakturę pro-forma. W przypadku gdyby dotarła tylko część zaliczek, sprawy ustalimy w dalszym terminie.

:!: U nas było 22st i cały dzień słoneczka :!:
Ostatnio zmieniony 03 paź 2012, 17:19 przez martos, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio & Navi”