Thesis - nawigacja po Polsku

argenta67

Thesis - nawigacja po Polsku

Post autor: argenta67 » 09 wrz 2012, 14:50

Temat ten jest info dla osób, które zdecydowały sie na zakup udoskonalenia Connect i tak proszę wszystkich tych co są w projekcie aby sie ze mną skontaktowali na mail bym mógł przekazać informacje dotyczące tego co chcecie zakupić. Jest to rozwiniecie Windows jaki jest w Thesis i trzeba niestety jeszcze prę drobiazgów dokupić by efekt działania był poprawny. W tym temacie nie piszemy o projekcie bo nam zaraz zamkną temat.
wind.jpg
win.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

argenta67

Re: Thesis - nawigacja po Polsku

Post autor: argenta67 » 10 wrz 2012, 17:27

Jak to miło gdy nie ma żadnych niedowiarków ze złośliwymi komentarzami myślę, że wreszcie sie oczka otworzyły i ujrzały to co podobno było nie możliwe a jednak udało się wykonać
jan123456 pisze: Co tylko zechcesz-pytaniem pozostaje czy to się opłaca,lub czy ma to sens???Gdzie umieścić kamerę cofania????Proste pytania-ale stawiają uzytkowników do pionu.Nigdy nie polecam umiejscowienia kamery cofania w thesis-bo nie chcę tel po godz 22,że gość nic nie widzi/wystarczyło wyczyścić "oczko kamery" lub zamontować wycieraczkę :lol: :lol:
Co do mapy na polskę do g3/connect,ncdrxx/czy jesteś w stanie zapłacić 2000PLN za mapę bez mozliwości upgrade????-jesli tak to proszę o kontakt/tylko cena nie podlega negocjacjii,i nie dostaniesz płyty do czytnika tylko będziesz miał coś/
Pozdrawiam

Ja nigdy nie pisałem pustych obietnic zabezpieczonych "2000PLN" bo wstawianie takich cen skutecznie odstrasza każdego kto chce mieć coś więcej niż to co zafundowała fabryka.
W tym zestawie jest wszystko realne i możliwe do dołożenia w zależności od głębokości portfela. Windows CE jest dość archaiczny i nie daje nam całkiem wolnej ręki bo niestety nowy sprzęt nie jest obsługiwany przez stary system ale to już pole do popisu dla informatyków, najważniejsze jest to, że Connect w Thesis zaczął być czymś użytecznym : ok2 :

Awatar użytkownika
facio
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 412
Rejestracja: 02 gru 2007, 0:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Thesis - nawigacja po Polsku

Post autor: facio » 10 wrz 2012, 19:06

A ja ma małe jedno pytanie bo nigdzie nie doczytałem -czy telefon też ma funkcje po polsku.
We Wroclawiu utworzylem mały klub kappy można poznać nas po rejestracjach wszystkie zaczynaja sie DW 222 mam tez duzo czesci lanci... Tel.691-771-549 A teraz do stadka dołączy Thesis 2.4 jtd mojej żonki DW 898

argenta67

Re: Thesis - nawigacja po Polsku

Post autor: argenta67 » 10 wrz 2012, 19:19

facio pisze:A ja ma małe jedno pytanie bo nigdzie nie doczytałem -czy telefon też ma funkcje po polsku.
Proszę bardzo odpowiedz: nie przerabiałem Connect tylko go rozbudowałem poprzez dołożenie navi po Polsku czyli reszta to co było jest takie same jak było nic sie nie zmieniło, nic nie zostało skasowane po prostu dołożone funkcje są polskie reszta działa jak działała. Teraz można swobodnie dokładać dodatkowe elementy bo np mini USB komputerowe i choć nie mam czasu aby sie dalej bawić co jeszcze można to jak znajdę trochę czasu na pewno to sprawdzę.

Sportiva
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 2
Rejestracja: 18 wrz 2012, 22:06
Lokalizacja: Wypełnij to pole

Re: Thesis - nawigacja po Polsku

Post autor: Sportiva » 18 wrz 2012, 23:27

Cześć Argenta;

Doceniam Twój wysiłek i determinację w osiągnięciu celu.

Jestem zainteresowany zmodyfikowaniem Connecta.

Proszę o kontakt na Priv to się zdzwonimy i omówimy szczególy.

DZIĘKI !

argenta67

Re: Thesis - nawigacja po Polsku

Post autor: argenta67 » 19 wrz 2012, 21:32

Najnowsze wieści są takie: w mojej navi gada Krzysztof Hołowczyc a opisuje mapy 2012 : yesyes : : yesyes : : yesyes :

jjash
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1345
Rejestracja: 14 mar 2011, 15:26
Imię: Jan
Lokalizacja: Poznań

Re: Thesis - nawigacja po Polsku

Post autor: jjash » 20 wrz 2012, 0:51

Paweł,
a kiedy u nas zagada? Hm, i kto go będzie słuchać?
A na poważnie - dzieją się te płytki dla nas?
Jash

THESIS 2.4 150KM - Obrazek
LYBRA 2.4 140KM - Obrazek

argenta67

Re: Thesis - nawigacja po Polsku

Post autor: argenta67 » 20 wrz 2012, 6:29

jjash pisze:Paweł,
a kiedy u nas zagada? Hm, i kto go będzie słuchać?
A na poważnie - dzieją się te płytki dla nas?
Dzieją się, dzieją i będą z około tydzień ale kto będzie gadał to już tylko i wyłącznie wola właściciela bo płytka to nie nawigacja.

jjash
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1345
Rejestracja: 14 mar 2011, 15:26
Imię: Jan
Lokalizacja: Poznań

Re: Thesis - nawigacja po Polsku

Post autor: jjash » 20 wrz 2012, 12:20

No sie wie, ale bez płytki nie zagada. No nie zagada! A zatem czekamy niecierpliwie.
Jash

THESIS 2.4 150KM - Obrazek
LYBRA 2.4 140KM - Obrazek

argenta67

Re: Thesis - nawigacja po Polsku

Post autor: argenta67 » 20 wrz 2012, 19:23

jjash pisze:No sie wie, ale bez płytki nie zagada. No nie zagada! A zatem czekamy niecierpliwie.
Janek, bez płytki nie zagada ale sama płytka też nie zagada. Trzeba pamiętać, że płytka jest tylko takim elementem umożliwiającym montaż zewnętrznego modułu navi i dopiero zmontowanie tych elementów w całość przynosi pełną satysfakcje.

jjash
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1345
Rejestracja: 14 mar 2011, 15:26
Imię: Jan
Lokalizacja: Poznań

Re: Thesis - nawigacja po Polsku

Post autor: jjash » 21 wrz 2012, 11:02

Tak, racja. Tylko, że najbardziej pracochłonną rzecza jest montaż płytki. Dopakowanie pozostałych elementów to już raczej prostsza sprawa. To raz (chyba, że się mylę w sprawie tego co łatwiejsze). Dwa, to fakt, że posiadając już płytkę, ma się większą motywację do złożenia całości. Bądź co bądź, płytka jest starterem i podstawą. Dlatego taka ważna. Zazdroszczę Ci tego, że już działa i już się cieszysz wynalazkiem. Trzy - szacun za doprowadzenie tematu do końca. Cztery - zdałem sobie sprawę, że będzie nas tylko 10 w Polsce z tym wynalazkiem. I to takie miłe jest :).
Jash

THESIS 2.4 150KM - Obrazek
LYBRA 2.4 140KM - Obrazek

argenta67

Re: Thesis - nawigacja po Polsku

Post autor: argenta67 » 21 wrz 2012, 17:39

jjash pisze:Tak, racja. Tylko, że najbardziej pracochłonną rzecza jest montaż płytki. Dopakowanie pozostałych elementów to już raczej prostsza sprawa. To raz (chyba, że się mylę w sprawie tego co łatwiejsze). Dwa, to fakt, że posiadając już płytkę, ma się większą motywację do złożenia całości. Bądź co bądź, płytka jest starterem i podstawą. Dlatego taka ważna. Zazdroszczę Ci tego, że już działa i już się cieszysz wynalazkiem. Trzy - szacun za doprowadzenie tematu do końca. Cztery - zdałem sobie sprawę, że będzie nas tylko 10 w Polsce z tym wynalazkiem. I to takie miłe jest :).
Jeszcze sobie pomyśl jak to jest gdy sie pojawia taki ekran : yesyes : : yesyes : : yesyes :
gps.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

argenta67

Re: Thesis - nawigacja po Polsku

Post autor: argenta67 » 30 wrz 2012, 17:47

To tak aby dobrze się korzystało nawet cofając dołożyłem kamerkę cofania
kamera.jpg
bo obraz z navi prowadzony przez Hołowczyca to już standard : ok2 :
domek.jpg
droga.jpg
Zostało podłączenie TV i będzie chwila spokoju z grzebaniem przy aucie.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

jjash
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1345
Rejestracja: 14 mar 2011, 15:26
Imię: Jan
Lokalizacja: Poznań

Re: Thesis - nawigacja po Polsku

Post autor: jjash » 30 wrz 2012, 18:04

A czy tam z tyłu za Twoją nie stoi inna Terecha? Jeśli to nie myśl patentowa, zdradź gdzieś włożył kamerę. Marzy mi się włożenie w zderzak, ale: trzeba by ciąć, pewnie się brudzić będzie i inne grzechy, których nie pamiętam. Myślałem o zderzaku bo to chyba najbardziej logiczne rozwiązanie. Masz już Pawle jakieś doświadczenia w związku z kamerą? Jakieś przemyślenia?
Jash

THESIS 2.4 150KM - Obrazek
LYBRA 2.4 140KM - Obrazek

argenta67

Re: Thesis - nawigacja po Polsku

Post autor: argenta67 » 30 wrz 2012, 18:25

Miejsce na kamerę zależy od wielu czynników czyli wielkość, kształt, typ, itp, itd, są takie np w ramce od tablicy rejestracyjnej, są okrągłe małe, okrągłe duże, prostokątne z diodami na podczerwień więc nie pytaj o radę bo to każdy musi dopasować do swoich wymagań. Ja tez jeszcze wieczorem nie sprawdzałem choć tak jak widać moja ma tą ramkę odległości, po testuje to coś więcej się dowiem a tak bzdur nie będę pisał.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio & Navi”