Thesis - brak ładowania

Awatar użytkownika
Alley
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 502
Rejestracja: 09 maja 2007, 0:00
Skype: alleyek
Imię: Łukasz
Lokalizacja: Żuromin
Kontakt:

Odp: Thesis - brak ładowania

Post autor: Alley » 28 lis 2014, 18:32

cesar pisze:Tylko żeby kolejny mechanik miał więcej szczęścia, bo w najgorszym razie może zostać spotwarzony.
Który mechanik?
537-407-123

Samochód jest dopiero wtedy szybki, kiedy rano stoisz przed nim i boisz się go otworzyć.

Nadsterowność wzbudza strach w pasażerach. Podsterowność ? w kierowcy.

Jeżeli wszystko jest pod kontrolą jedziesz zbyt wolno.

Awatar użytkownika
Flyman
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 3456
Rejestracja: 08 lis 2005, 0:00
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: WPR

Re: Thesis - brak ładowania

Post autor: Flyman » 29 lis 2014, 13:05

Być może, każdy następny. Swoją drogą, spróbuj się skontaktować z Argentą. Ja też nie mam papierów, a gwarancję posiadam.

Awatar użytkownika
Alley
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 502
Rejestracja: 09 maja 2007, 0:00
Skype: alleyek
Imię: Łukasz
Lokalizacja: Żuromin
Kontakt:

Re: Thesis - brak ładowania

Post autor: Alley » 09 lut 2015, 11:16

Alley pisze:Podepnę się pod temat.

Ładowanie mam u siebie na gorącym silniku 12.9-13.1. Jak włącze wszystkie odbiorniki tj. światła mijania, drogowe, dmuchawa na max to spada nawet do 11.5V czyli brak ładowania. Nie mniej jednak żadnej informacji na desce rozdzielczej nie mam. To normalne?
Dla potomnych.

Wcale nie musiałem wyjmować alternatora. Okazało się, że rolka się wyślizgała bo pasek miał już dość. Alternator poszedł jeszcze raz do regeneracji, tym razem do regeneracji po czym założony nowy pasek, nowa rolka i ładowanie jest jak trzeba. Od razu polecam wymienić wszystkie kable plusowe od alternatora i rozrusznika, a następnie rozrusznika, a mostka napięciowego. Robota jedna bo silnik już wysunięty, a spokój jest bezcenny ;)
537-407-123

Samochód jest dopiero wtedy szybki, kiedy rano stoisz przed nim i boisz się go otworzyć.

Nadsterowność wzbudza strach w pasażerach. Podsterowność ? w kierowcy.

Jeżeli wszystko jest pod kontrolą jedziesz zbyt wolno.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Instalacja elektryczna”