Thesis - Wymiana tapicerki z weluru na skore?

matteolancia
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 1
Rejestracja: 01 lip 2018, 14:46
Imię: Mateusz

Thesis - Wymiana tapicerki z weluru na skore?

Post autor: matteolancia » 03 lip 2018, 0:07

Witam, was jestem tu nowy.
Przychodze z pytaniem czy trudno jest wymienic kompletna tapicerke, czyli mowimy tu o tej pod kierownica tej na schowku i tej w tunelu srodkowym, boczkach przednich i tylnych oraz fotelach i kanapie.
Ktos z was to robil wydaje mi sie ze trzeba pol samochodu rozebrac, ale jednak wole skore niz welur kupilem taka bo byla tansza i mam okazje kupic skore w spoko cenie.
Dzieki


admin.:
1. tytułujemy posty zgodnie z regulaminem (poprawiłem)
2. używamy polskich znaków

Awatar użytkownika
JAKUB
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 284
Rejestracja: 03 cze 2009, 20:23
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Wymiana tapicerki z weluru na skore?

Post autor: JAKUB » 03 lip 2018, 11:46

Witaj, jaki model auta posiadasz? Ja osobiście miałem styczność z Dedrą, Deltą II i Kappą w każdej wersji nadwozia.
Domyślam się że nie pytasz o żaden z tych pojazdów, (wymiana "paneli" pod kierownicą, schowka, tunelu??).
Phedra?, sprecyzuj pytanie i poszukaj na forum. Myślę że jeżeli ktoś się w to bawił, to zapewne pomoże:).
Ja służę pomocą względem wnętrza Kappy.
Pozdrawiam
Lancia k 2.0 20VT '99, VW Transporter T3 '81, Yamaha Thunderace '00

Awatar użytkownika
Helios
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2274
Rejestracja: 20 cze 2008, 0:00
Lokalizacja: Legnica

Re: Wymiana tapicerki z weluru na skore?

Post autor: Helios » 03 lip 2018, 12:18

Temat jest w dziale Thesisa, więc zapewne o to auto chodzi ;)

Sama przekładka foteli i kanapy to godzinka-dwie z przerwą na piwo : yesyes :

Reszta trochę gorsza i ogólnie przygotuj sobie cały dzień. Kilka osób już przekładało m.in. Kond234 czy Wuja
Jak dostaniesz całe boczki z klamkami itp to super, a jak same skórki to na jeden boczek przyszykuj godzinę (wątpię, że ktoś da całe kpl. boczki bo sama klamka wewn. kierowcy warta jest ze 200zł, a żeby ją zdemontować musisz przynajmniej częściowo zdemontować skórę od boczku)

Awatar użytkownika
JAKUB
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 284
Rejestracja: 03 cze 2009, 20:23
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Wymiana tapicerki z weluru na skore?

Post autor: JAKUB » 03 lip 2018, 12:27

Helios pisze: 03 lip 2018, 12:18 Temat jest w dziale Thesisa, więc zapewne o to auto chodzi ;)
Przepraszam za pomyłkę : gafa : jeszcze nie wszystko po długiej przerwie ogarniam :lol:
Powodzenia w modyfikacjach :D
Lancia k 2.0 20VT '99, VW Transporter T3 '81, Yamaha Thunderace '00

Awatar użytkownika
kond243
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 2597
Rejestracja: 27 gru 2009, 0:25
Skype: Kondi243
Imię: Konrad
Lokalizacja: Przysieka

Re: Thesis - Wymiana tapicerki z weluru na skore?

Post autor: kond243 » 03 lip 2018, 13:57

Boczki bez problemu przełożysz fotele nawet z elektryką też nawet bez szarej wtyczki pod fotelem kierowcy wsio chodzi. Tzn jeśli nie masz pełnej pamięci i pełnej elektryki fotela to po zmianie będzie eol error i zrobić trzeba osiowanie proxi i będzie git. Deska rozdzielcza: zdjąć pamel Connect plkilka śrub i całość zmieniona. Boczki bez problemu z tyłu są plastikowe spinki wystraczy troszke podgrzac opalarką i zejdą bez problemu. Jak pisze Helios przygotuj całą dniówke.
Były:Peugeot 309 1.6, Renault Laguna 1.8 8v, Lancia Kappa 2.0 V.I.S.
Są Lancia Kappa 20vt, Lancia Kappa 2.0 V.I.S,Lancia Y 1.2 16v.Lancia Thesis 20vt

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie i wnętrze”