Delta II - problem z tankowaniem

Mrsocjopata
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 6
Rejestracja: 26 paź 2011, 13:52
Imię: Kamil
Lokalizacja: Białystok

Delta II - problem z tankowaniem

Post autor: Mrsocjopata » 26 paź 2011, 14:38

Witam wszystkich. Od 2 miesięcy jestem właścicielem Delty z silnikiem 1.6 16v i wszystko by było pięknie gdyby nie pewien problemik. Otóż podczas tankowania dosłownie co chwila odbija mi spust pistoletu przez co cały proces wydłuża się strasznie i jest niemiłosiernie w...wiający. Próbowałem w różny sposób trzymać pistolet i nic to nie daje. Już się zastanawiam czy to może tak ma być? Może też tak macie ? Pomóżcie bo są momenty, że mam ochote rozwalić dystrybutor.

Awatar użytkownika
Krissu1980
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 418
Rejestracja: 13 kwie 2008, 0:00
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Delta II - problem z tankowaniem

Post autor: Krissu1980 » 26 paź 2011, 17:20

Mrsocjopata pisze:Witam wszystkich. Od 2 miesięcy jestem właścicielem Delty z silnikiem 1.6 16v i wszystko by było pięknie gdyby nie pewien problemik. Otóż podczas tankowania dosłownie co chwila odbija mi spust pistoletu przez co cały proces wydłuża się strasznie i jest niemiłosiernie w...wiający. Próbowałem w różny sposób trzymać pistolet i nic to nie daje. Już się zastanawiam czy to może tak ma być? Może też tak macie ? Pomóżcie bo są momenty, że mam ochote rozwalić dystrybutor.
Kiedyś tankowałem z plastikowego karnistra i w otworze tankowania została taka plastikowa rurka od karnistra w identycznym kolorze co wnętrze wlewu. Co ja się później nawalczyłem podczas tankowania na cpnach... przedmuchiwałem odpowietrznik, miałem już zbiornik wyciągać, zanim tą rurkę zobaczyłem... :lol:

Mrsocjopata
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 6
Rejestracja: 26 paź 2011, 13:52
Imię: Kamil
Lokalizacja: Białystok

Re: Delta II - problem z tankowaniem

Post autor: Mrsocjopata » 26 paź 2011, 17:26

Tylko, że u mnie nie ma żadnej przeszkody we wlewie. A jak sie przeczyszcza ten odpowietrznik?

Awatar użytkownika
Krissu1980
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 418
Rejestracja: 13 kwie 2008, 0:00
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Delta II - problem z tankowaniem

Post autor: Krissu1980 » 26 paź 2011, 17:33

Mrsocjopata pisze:Tylko, że u mnie nie ma żadnej przeszkody we wlewie. A jak sie przeczyszcza ten odpowietrznik?
nie wiem jak go w delcie znaleźć, w lybrze widać go od spodu przy nadkolu i przedmuchałem go sprężonym powietrzem

Alan

Re: Delta II - problem z tankowaniem

Post autor: Alan » 26 paź 2011, 17:43

Jest jeszcze taka opcja (autopsja) że po próbie kradzieży paliwa coś zostało w przewodzie.

Mrsocjopata
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 6
Rejestracja: 26 paź 2011, 13:52
Imię: Kamil
Lokalizacja: Białystok

Re: Delta II - problem z tankowaniem

Post autor: Mrsocjopata » 26 paź 2011, 19:04

Zaczne od znalezienia tego odpowietrznika i go przedmucham. Jak nie pomoże będę szukał dalej.
Puki co dzięki za pomoc:)

Awatar użytkownika
Mariusz91
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2735
Rejestracja: 08 cze 2007, 0:00
Skype: Mariusz8.32
Imię: Mariusz
Lokalizacja: Kraków

Re: Delta II - problem z tankowaniem

Post autor: Mariusz91 » 26 paź 2011, 20:56

Sprawdź odpowietrznik. Będzie prawdopodobnie od strony wlewu schowany w nadkolu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”