Dedra - Problem z zdemontowaniem radia!

Tomazik
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 117
Rejestracja: 05 sty 2008, 0:00
Lokalizacja: Tarnów

Dedra - Problem z zdemontowaniem radia!

Post autor: Tomazik » 02 maja 2009, 10:02

Witam kolegów i koleżanki. Mam poważny problem, gdyż padło mi radio alpine w dedra integralle sw. Jak zakładam było on nowości zamontowane gdyż tak mówił sprzedawca. Nie wiem kompletnie jak się dobrać do demontażu. Nie widzę żadnych śrub ani zatrzasków a radio ani drgnie. Proszę o pomoc w w/w materii.

Z góry dziękuję.
Ostatnio zmieniony 02 maja 2009, 10:09 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Poprawiłem temat ;)

melon
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 20
Rejestracja: 30 wrz 2006, 0:00
Lokalizacja: Puck

Odp: Dedra - Problem z zdemontowaniem radia!

Post autor: melon » 02 maja 2009, 11:07

witam kolego a na przednim panelu powinny być po lewej i prawej stronie dwa otwory,tam włóż nawet gwoździe takich rozmiarów jak otwory i radio wysuniesz do przodu

Awatar użytkownika
jerzy
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 525
Rejestracja: 22 wrz 2007, 0:00
Lokalizacja: Kraków

Odp: Dedra - Problem z zdemontowaniem radia!

Post autor: jerzy » 02 maja 2009, 13:14

Jak nie wyjąłeś jeszcze tego radia to tak jak pisał poprzednik - to wytnij sobie z blaszki nie musi być zbyt twarda takie wąsy paski o długości minimum 15 cm i szerokości ok 0.5 cm i włóż do otworów po prawej i lewej stronie panelu - wtedy blaszka odpycha zaczepy i radio wtedy trzeba pociągnąć do siebie ........ : gafa :
__________________
dedra 19td 95

Tomazik
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 117
Rejestracja: 05 sty 2008, 0:00
Lokalizacja: Tarnów

Odp: Dedra - Problem z zdemontowaniem radia!

Post autor: Tomazik » 02 maja 2009, 14:46

Już dzięki Waszej pomocy udało się wyciągnąć radio. Ale powstał nowy problem, masa kabli. Chcę zmienić radio na Sony Cdx Mp40 więc zmieniarka nie będzie potrzebna ale chcę wykorzystać wzmacniacz Alpine jaki jest. Może ktoś ma schemat połączeń kabli audio w Dedrze Integralle???? Z góry dziękuje

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio & Navi”