Co zrobić jak po wymianie baterii przestał działać pilot

dabar2
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 46
Rejestracja: 11 gru 2006, 0:00
Lokalizacja: Kraśnik

Co zrobić jak po wymianie baterii przestał działać pilot

Post autor: dabar2 » 05 mar 2007, 9:13

U mnie dioda na kluczyku miga po wcisnieciu.A z kodowaniem miałem juz kilkanascie prob i żadna nie przyniosła takiego efektu jaki ma być zgodnie z instrukcja obsługi.Wzsystko niby sprawne....centarlny działa z zamka bez zarzutu,immobilaiser nie robi problemów,jedynie kluczyk nie chce sie zakodowac i otwierac dzwi przyciskiem.
Lancia Kappa 2,4JTD, 609101027

MAKUB
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 1
Rejestracja: 17 kwie 2008, 0:00
Lokalizacja: Zakopane

Kappa 2,4jtd

Post autor: MAKUB » 17 kwie 2008, 12:37

Witam !
Mam problem z zamkiem centralnym a raczej pilot w kluczyku do centralnego zamka. Baterie są nowe a zamek nie działa. Kluczykiem zamykam bez problemu. Kontrolka na kluczyku miga po naciśnięci pilota, nie świeci ciągle.
Myślę, że trzeba zaprogramować od nowa, niestety instrukcję mam po włosku. Proszę o pomoc. Pozdrawiam wszystkich klubowiczów. :)

hamberg
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 127
Rejestracja: 17 maja 2007, 0:00
Lokalizacja: Wrocław

Co zrobić jak po wymianie baterii przestał działać pilot

Post autor: hamberg » 18 kwie 2008, 20:54

Prosze Panstwa sukces : yesyes :

co prawda nie udalo mi sie zarejestrowac kluczyka ale po wymianie baterii pilot nadal dziala. Wymienialem bo mikrostyk sie uwalil.

Wszelkie objawy ktore tu wymieniliscie wskazuja na kasowanie pamieci w kluczyku i to chyba on sie uczy od centralki skoro po wymianie baterii nagle "zapomina" ze ma otworzyc drzwi.

W kazdym razie mam dwa kluczyki z ktorych jeden nie dziala (odkad kupilem) a drugi dziala (ten po wymianie baterii). Byc moze sekret jest w tym ze wymienilem baterie jeszcze sprawna na nowa i zrobilem to bardzo szybko.

Druga sprawa - scalak wewnatrz - w tym dzialajacym scalak jest zaklejony naklejka (byc moze jest inny) a w tym niedzialajacym jest scalak bez nalepki.

Aha - pacjent to Kappa z 98r z kluczykiem radiowym
Kappa JTD
Tipo 1.9TD

ODPOWIEDZ

Wróć do „Instalacja elektryczna”