Lancia Klub Polska

Forum dyskusyjne miłośników marki Lancia

>> SKLEPIK LANCIA KLUB POLSKA <<

Autosklep
Dzisiaj jest 23 lis 2017, 17:25

Strefa czasowa UTC+01:00

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Awatar użytkownika

Imię: Maciej
Witam. Wychodzę z zapytaniem odnośnie tych dwóch aut. Jako, że mam Deltę w miarę sprawną, oprócz zawieszenia i hamulców to na mym podwórku stoi Lybra z uszkodzonym silnikiem. I tu rodzi się pytanie, czy jest sens i czy niektóre elementy zawieszenia i układu hamulcowego będą pasować Plug&Play z Lybry do Delty? Głównie chodzi mi o kolumny McPhersona, pompe hamulcowa i same tarcze + zaciski na tył. Jest zgryz bo Delta ładnie chodzi ale od dzisiaj nie hamuje i ma bardzo niekomfortowe zawieszenie, szczególnie we znaki daję się przód natomiast Lybra idzie na szrot ale miała za to żylety hamulce i ogólnie lepiej się prowadziła. Lubię grzebaninę aczkolwiek można by było po prostu kupić dobrą Lybrę ale jeżeli istniała by taka opcja przeszczepu to lepiej z dwóch zrobić porządną Delcinę niż pożegnać oba samochody w niedalekim czasie. Tym bardziej że Delta zasługuje na to by objeździć jeszcze trochę świata bo wizualnie jest w super kondycji, szczególnie wnętrze, nie chciałbym się z nią rozstawać przez najbliższe kilka lat bo dopiero co ją kupiłem i cały czas nad nią pracuje ale mój budżet na samochody powoli zaczyna się kurczyć bo człek im starszy tym coraz insze priorytety.
Jakieś sugestie?

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00