Delta Nuova - ręczny

qiub555
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 23
Rejestracja: 02 maja 2007, 0:00
Lokalizacja: wrocław

Delta Nuova - ręczny

Post autor: qiub555 » 05 sty 2008, 15:37

witam od pewnego czasu mam słaby ręczny na jedno koło (drugie trzyma dobrze) dzisiaj postanowiłem to naprawić i klops. nie znalazłem żadnej regulacji, jest jakaś możliwość naciągnięcia jednej strony czy trzeba wymienić linkę od tego koła.
Norbert Wrocław

Kurka

Re: ręczny delta II

Post autor: Kurka » 05 sty 2008, 20:17

"qiub555" pisze:witam od pewnego czasu mam słaby ręczny na jedno koło (drugie trzyma dobrze) dzisiaj postanowiłem to naprawić i klops. nie znalazłem żadnej regulacji, jest jakaś możliwość naciągnięcia jednej strony czy trzeba wymienić linkę od tego koła.
Norbert Wrocław
Z tego co się orientuję, jak tata mi naprawiał, to regulacja jest tylko pod dźwignią ręcznego, a jeśli to nie pomoże to musisz uruchomić tłoczek w zacisku koła które nie trzyma innej możliwości nie ma, Ewentualnie masz zastopowaną linkę. 8)

Radinho
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 177
Rejestracja: 29 sie 2005, 0:00
Lokalizacja: Wrocław/Lubin

Delta Nuova - ręczny

Post autor: Radinho » 05 sty 2008, 21:41

Ech, temat stary jak świat - opcja SZUKAJ - cale historie są opisane.

Ale pokrótce, u mnie tez nie odbijał jeden zacisk, sama wymiana linek najprawdopodobniej nie pomoże, bardziej realne wydaje sieęsolidne zajęcie się zaciskiem (a najlepiej wszystkimi, kompletna regeneracja, same zestawy naprawcze tez nie za wiele pomagają). Po latach użytkowania po prostu tłoczki przestają być w 100% sprawne, błoto, wszelka maź itp.

Ja zdecydowałem się to zrobić i mam jak na razie spokój.

Kurka

Delta Nuova - ręczny

Post autor: Kurka » 05 sty 2008, 22:25

No w mojej dederce też było robione kompleksowo i jest super :!:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenie i hamulce”