Nuova delta - amortyzatory

Awatar użytkownika
Egon
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1718
Rejestracja: 14 mar 2007, 0:00
Lokalizacja: Łódź -
Kontakt:

Nuova delta - amortyzatory

Post autor: Egon » 11 lut 2008, 13:21

ja mam w swoim 196tys na oryginalnych ale po polsce tylko 15 tyś sprawnosc ok. 75% wszystko zalezy po jakich drogach się jeżdzi
Lancia Klub Polska - Łódź


Lancia Kappa 2.4 1997 ,Fiat 126p 1978, kiedyś 3 x Kappa 1x Lybra, oraz 35 innych aut

dsocha
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 38
Rejestracja: 25 lut 2005, 0:00
Lokalizacja: Dzierżoniów
Kontakt:

Nuova delta - amortyzatory

Post autor: dsocha » 12 lut 2008, 10:18

Jeśli chodzi o amortyzatory KYB to polecam katalog producenta.
Osobiście mam w Delcie KYB EXCEL-G (tył i przód) dobrane z katalogu i po ok. 40 tysiącach km sprawują się bardzo dobrze. Auto jest twarde i dobrze się prowadzi.
Amortyzatory (przednie) od Bravo/a są takie same kształtem jak od Delty, ale mają różne parametry pracy, twardość. Do samego Bravo/a w zależności od modelu są różne amortyzatory.
Tył jest taki sam w Bravo/a i w Delcie
Alfa Romeo 156 1,9 JTD 16V
Delta II HPE 1.6 16V
Lybra SW 1.9 JTD

Awatar użytkownika
Egon
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1718
Rejestracja: 14 mar 2007, 0:00
Lokalizacja: Łódź -
Kontakt:

Nuova delta - amortyzatory

Post autor: Egon » 12 lut 2008, 11:23

"dsocha" pisze:Jeśli chodzi o amortyzatory KYB to polecam katalog producenta.
Osobiście mam w Delcie KYB EXCEL-G (tył i przód) dobrane z katalogu i po ok. 40 tysiącach km sprawują się bardzo dobrze. Auto jest twarde i dobrze się prowadzi.
Amortyzatory (przednie) od Bravo/a są takie same kształtem jak od Delty, ale mają różne parametry pracy, twardość. Do samego Bravo/a w zależności od modelu są różne amortyzatory.
Tył jest taki sam w Bravo/a i w Delcie
amorki od delty pasuja do tipo /brawa/o są inne !!! bo ma inne mocowania górne (tylko brawo/a do 95r. miały te same ale jest ich bardzo mało)
Lancia Klub Polska - Łódź


Lancia Kappa 2.4 1997 ,Fiat 126p 1978, kiedyś 3 x Kappa 1x Lybra, oraz 35 innych aut

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenie i hamulce”