Dedra - hamulce

Awatar użytkownika
dexus
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 692
Rejestracja: 14 sty 2005, 0:00
Lokalizacja: Tarnów (Bis.Mel)N.Sącz

Dedra - hamulce

Post autor: dexus » 07 lip 2005, 8:54

Wymieniłem tarcze oraz klocki z tyłu, wszystko odpowietrzone, a hamulce nadal są gumowe. Meches powiedział że tak ma narazie być, jednak ja mam wrażenie że one są nadal zapowietrzone. Powiedzcie jakie mieliście objawy po takiej operacji. 8O
P.S. Nie zakładajcie do swojej dedry nigdy klocków od poldolota, bo ja z przodu mam orginalne klocki i przetrzymały dwie pary tych z tyłu, a na dodatek z tych poldolotowych zerwało mi okładzine i zajechało tarcze :twisted: :twisted:
Obrazek
Sumienie nie powstrzymuje od grzechów, przeszkadza tylko cieszyć się nimi. (Jean Cocteau)

Dedra 2,0 8v 1992 - była
Kappa Kombi 2,4jtd 99r - była
i Lybra 2,4jtd SW po "znajomości"
Laguna II 3,0 V6 24v - była
Chrysler Pacifica 4.0 - jest

Anonymous

Dedra - hamulce

Post autor: Anonymous » 07 lip 2005, 10:16

Chyba tak musi być, bo jak wymieniłeś i tarcze i klocki to się muszą do siebie dopasować, ja tylko wymieniałem same klocki więc niemoge ci dać porównania, ale umnie było wszystko oki :wink:


:D :twisted: :D

PeGaZ
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 273
Rejestracja: 07 kwie 2005, 0:00
Lokalizacja: Wa-wa Tarchomin

Dedra - hamulce

Post autor: PeGaZ » 07 lip 2005, 10:36

"mufnal" pisze:Chyba tak musi być, bo jak wymieniłeś i tarcze i klocki to się muszą do siebie dopasować, ja tylko wymieniałem same klocki więc niemoge ci dać porównania, ale umnie było wszystko oki :wink:
Tak jak pisze mufnal. Wymieniałem pierw tylko klocki z przodu w Vento. Prze pierwsze 100km prawie nie hamowały. Potem było prawie OK, a po 300km normalnie. Zaś po wymianie tarczy z klockami słabsze hamowanie trwało coś ok. 500km (tak jakby hamować na lodzie).
Kappa '98 2.0 20V - LPG - była
Obecnie bezpartyjny - bo śmigam VW
VW Passat Variant B5 3BG 2001
1.9 TDI 130KM/PBOX 155KM, HIGHLINE

Awatar użytkownika
Kubek
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1773
Rejestracja: 26 maja 2005, 0:00
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Dedra - hamulce

Post autor: Kubek » 07 lip 2005, 16:27

Ja tak przy okazji sie zapytam, jaki jest rozstaw srub w klach do dedry, bo przymierzam sie do felg i musze znac dokladne dane ?
Pozdrawiam
Juz bez Lancia ale dalej w Klubie :)

Anonymous

Dedra - hamulce

Post autor: Anonymous » 07 lip 2005, 16:30

4 x 98, tak powinno być, ale zawsze można pierścienie założyć dostępne w każdym sklepie tuningowym lub na allegro :wink:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenie i hamulce”