Dedra - problem z hydrauliką ?

Martelka
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 22
Rejestracja: 11 maja 2004, 0:00
Lokalizacja: Kraków

Dedra - problem z hydrauliką ?

Post autor: Martelka » 15 maja 2004, 23:33

Czy spotkaliscie sie z usterka polegajaca na tym, ze przez pierwszych kilka minut od zapalenia silnika (po raz pierwszy tego dnia) przestaje dzialac sprzeglo i hamulec? Auto juz raz bez potrzeby holowalam, bo sadzilam, ze sprzeglo mi padlo. U mechanika, gdy silnik byl juz rozgrzany, wszystko dzialalo jak marzenie. Az do nastepnego dnia, kiedy rano rzecz sie powtorzyla. Czyzby to hydraulika?
Martelka
Dedra 2.0 Turbo

Awatar użytkownika
romo
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 179
Rejestracja: 23 kwie 2004, 0:00
Lokalizacja: Złotoryja

Re: Problem z hydraulika?

Post autor: romo » 16 maja 2004, 0:21

"Martelka" pisze:Czy spotkaliscie sie z usterka polegajaca na tym, ze przez pierwszych kilka minut od zapalenia silnika (po raz pierwszy tego dnia) przestaje dzialac sprzeglo i hamulec? Auto juz raz bez potrzeby holowalam, bo sadzilam, ze sprzeglo mi padlo. U mechanika, gdy silnik byl juz rozgrzany, wszystko dzialalo jak marzenie. Az do nastepnego dnia, kiedy rano rzecz sie powtorzyla. Czyzby to hydraulika?
Martelka
cos za duzo masz problemow z tym autkiem.sama przeciez nie bedziesz kopac w kanale wiec szukaj jednego dobrego warsztatu,ktory bedzie servisowal Twoje cacko.To dokładnie tak jak lekarz domowy,ktory bedzie znał pacjenta.Jak zacznie kopac wielu to nic z tego nie bedzie.Jeden bedzie marudził na robote drugiego.A propo układu to zajrzyj do zbiorniczka z płynem a pózniej to na kanał lub podnosnik.Zyczę powodzenia i mniej kłopotów
Romo Kappa 2000 Turbo (LPG)

Awatar użytkownika
romo
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 179
Rejestracja: 23 kwie 2004, 0:00
Lokalizacja: Złotoryja

Re: Problem z hydraulika?

Post autor: romo » 17 maja 2004, 19:13

"Martelka" pisze:Czy spotkaliscie sie z usterka polegajaca na tym, ze przez pierwszych kilka minut od zapalenia silnika (po raz pierwszy tego dnia) przestaje dzialac sprzeglo i hamulec? Auto juz raz bez potrzeby holowalam, bo sadzilam, ze sprzeglo mi padlo. U mechanika, gdy silnik byl juz rozgrzany, wszystko dzialalo jak marzenie. Az do nastepnego dnia, kiedy rano rzecz sie powtorzyla. Czyzby to hydraulika?
Martelka
Witaj Martelka jak tam Twoja hydraulika.?Dali jej rade?
Romo Kappa 2000 Turbo (LPG)

Martelka
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 22
Rejestracja: 11 maja 2004, 0:00
Lokalizacja: Kraków

Dedra - problem z hydrauliką ?

Post autor: Martelka » 18 maja 2004, 0:05

Oddalam Dedre w rece mechanika poleconego przez Mirka. Mam ja odebrac w srode. Prawdopodobnie sa to uszczelki od pompy lub cala pompa.
Pozdrawiam
Martelka
Dedra 2.0 Turbo

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silnik, przeniesienie napędu i układ chłodzenia”