Lancia Klub Polska

Forum dyskusyjne miłośników marki Lancia

>> SKLEPIK LANCIA KLUB POLSKA <<

Autosklep
Dzisiaj jest 24 sie 2019, 3:10

Strefa czasowa UTC+02:00

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2
Autor Wiadomość
PostDodany: 09 lut 2005, 10:33 
Klubowicz
Klubowicz
Awatar użytkownika

Imię: Grzesiek
Rozbiore ten termostat to wtedy zobacze co tam jest i będe dumał jak to zmajstrowac żeby było OK.
Co do zagotowania płynu to sie z tym nie zgadzam ponieważ raz mi sie zagotował(nie włączył sie wentylator,temperaturka walneła na czerwone pole no i troche płynu wywaliło na asfalt) jakieś 35 tys. km wstecz i uszczelka pod głowicą jest ta sama co była.
Różnie to bywa z tymi autami.Poprostu włoskie auto z duszą służy temu komu chce.

PostDodany: 22 lut 2005, 8:57 
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka

witam, to znowu grzejnik :-) mam pytanie jaka ma byc temperatura optymalna silnika? bo mi sie wydaje ze powinna byc 90 stopni. Ale niestety u mnie po wymianie termostatu (oryginał, odlew) jest na srodkowej kresce miedzy 70 a 90. i zmienia sie zalezenie od predkosci jazdy. chociaz w srodku jest cieplo i szybko nabiera temperatury. czy to tak musi byc czy jakas inna jest przyczyna? Aha, gdy gasze ciepły silnik i za chwile go uruchamiam to wskazowka wedruje do 90 stopni i za moment spada do 70. I jeszcze sie nie zdarzyło zeby mi sie wentylator włączyl nawet jak w korku stoje to temp. nie dochodzi do 90 st. Czy to jest normalne? dzieki za ew. pomoc. pozdro

Każdy mężczyzna powinien mieć dwie rzeczy. Super glue (gdy coś się rusza a nie powinno) i WD 40 (gdy coś sie nie rusza, a powinno) :-P

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2

Strefa czasowa UTC+02:00