Lancia Klub Polska

Forum dyskusyjne miłośników marki Lancia

>> SKLEPIK LANCIA KLUB POLSKA <<

Autosklep
Dzisiaj jest 15 paź 2019, 18:21

Strefa czasowa UTC+02:00

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostDodany: 24 lip 2005, 20:42 
Witam.
Mam ostatnio problem ze swiecaca lampka na panelu kontrolnym/"bagnet"/,na bagnecie poziom oleju jest miedzy min a max,lampka nie zawsze sie zapala,a jezeli juz sie zapali to wystarczy wylaczyc silnik i zaraz ponownie uruchomic a wtedy juz jest wszystko ok. lampka nigdy mi sie nie zaswiecila w czasie jazdy,co moze byc przyczyna swiecenia tej lampki kontrolnej?
Mam jeszcze jedno pytanie,jak sprawdzic czy fachowcy od gazu nie rozlaczyli mi kontrolki check engine , bo po przekreceniu kluczyka choc na chwile wg.mnie powinna sie zapalic a tu nic, zarowki mysle,ze nie wyjeli bo deska rozdzielcza nie byla ruszana.

Ostatnio zmieniony 25 lip 2005, 18:26 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.

PostDodany: 25 lip 2005, 11:25 
Klubowicz
Klubowicz
Awatar użytkownika

to jest norma, tym sie nie przejmuj, kazdy tak ma i na to nic nie poradzisz, ja tez zawsze przekrecam kluczyk zeby zgaslo i znowu. Moze masz troche malo oleju, mi sie ta lampka od dawna nie swiecila, odkad wymienilem olej i mam go calkowicie na full, mozeliwe ze to zalezy od teog cyz samochod nie stoi na pochylonej jezdzi badz cos podobnego

PostDodany: 31 lip 2005, 13:22 
dokładnie, myślę że to jest norma w dedrach - niestety wydaje mi się że sygnalizacja powinna spełniać jakąś rolę - skoro jest to na pewno nie na darmo :wink:
Swoją drogą ja robię tak samo jak kolega Jaqob.
Być może któryś z podzespołów jest uszkodzony np. silnik krokowy i dlatego wykazuje na tablicy 8)

PostDodany: 31 lip 2005, 15:30 
Trzeba dolać olej powyzej połowy i sie zapalac niebędzie, no a potem tego stanu pilnować bo dederki lubia olej :wink:

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC+02:00