Delta GT i.e - pompa hamulcowa

Anonymous

Delta GT i.e - pompa hamulcowa

Post autor: Anonymous » 10 gru 2005, 15:07

Witam. Najprawdopodobniej mam padniętą pompę hamulcową w mojej Delcie z 92 roku. Zamówiłem figurującą w katalogach pompę LPR 6746 i okazała się zupełnie inna niż ta moja. Ma wejścia tylko na 3 przewody, w dodatku zupełnie inaczej rozmieszczone. Innych pomp sklepy w moim miasteczku nie oferują :(. Może ktoś z Was miał ten sam problem? Pasują do tego autka jakaś Fiatowska pompa? Może macie jakieś oznaczenia katalogowe odpowiedniej?

Awatar użytkownika
GRZECHUU
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 307
Rejestracja: 08 paź 2003, 0:00
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: SANOK woj.podkarpackie

Delta GT i.e - pompa hamulcowa

Post autor: GRZECHUU » 11 gru 2005, 22:07

Witam widze że nikt nic nie wie na ten temat. :(
A więc tak.Ja bym to zrobił tak.Jeżeli ta pompa którą kupiłeś da sie zamontować w aucie to O.K.
Do dwóch wyjść z pompy bym zamontował przewody od przednich zacisków.Natomiast z tyłu tam gdzie jest korektor siły hamowania (u Ciebie jest on z tyłu między tylnymi wachaczami poprzecznymi na srodku auta,zamocowany do belki pomocniczej zawieszenie) założyłbym trójnik i poprowadził jeden przewód z tylnych zacisków do tego wolnego w pompie.Tylko uważaj wtedy przy gwałtownym chamowaniu w zakrecie zwłaszcza na mokrej lub śliskiej nawierzchni,bo Cie przy zblokowaniu kół tylnych może tył wyprzedzic.
Pozdrawiam
Kiedyś delta LX1500 i delta integrale. Teraz prywatnie Laguna I lpg i 206 2.0 hdi.
Służbowo Magnum 480.

Awatar użytkownika
wujek
Odszedł od nas na zawsze
Odszedł od nas na zawsze
Posty: 958
Rejestracja: 03 maja 2005, 0:00

Delta GT i.e - pompa hamulcowa

Post autor: wujek » 11 gru 2005, 23:30

Witam,
http://lanciapolska.org/modules.php?nam ... pic&t=1992
Może coś znajdą?
Pozdrawiam

Anonymous

Już znalazłem.

Post autor: Anonymous » 13 gru 2005, 21:21

Witajcie! Jeśli ktoś by miał podobny problem to do mojego autka pasowała pompa dedykowana do Cromy/Themy. Pozdrawiam serdecznie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenie i hamulce”