Delta GT i.e - prośba o pomoc

Anonymous

Delta GT i.e - prośba o pomoc

Post autor: Anonymous » 27 mar 2005, 17:12

Witam wszystkich. Niedawno kupiłem Lancie Delte 1.6 GT i.e. 90 KM 1992r. Przyznam, że budzi ona we mnie coraz większe emocje. Mam jednak problem. Podczas jazdy świeci mi kontrolka S.P.I. (czasem gaśnie). Dodatkowo mam wrażenie, że moje autko jest zbyt łase na paliwo. Może mógłby mi ktoś pomóc? Ile Wam palą takie cacka? Ewentualnie gdzie za rozsądną cenę mógłbym rozwiązać ten problem?W grę wchodzi Kraków lub Podkarpacie. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
GRZECHUU
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 307
Rejestracja: 08 paź 2003, 0:00
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: SANOK woj.podkarpackie

Delta GT i.e - prośba o pomoc

Post autor: GRZECHUU » 11 kwie 2005, 22:35

Za wiele to Ci nie pomoge ale chciałem sie przywitać.Jestem z Sanoka. Czy Twoja Gti jest może czerwona??????????????????????
Kiedyś delta LX1500 i delta integrale. Teraz prywatnie Laguna I lpg i 206 2.0 hdi.
Służbowo Magnum 480.

Anonymous

Delta GT i.e - prośba o pomoc

Post autor: Anonymous » 13 kwie 2005, 13:31

Ja jestem z Ustrzyk a moja Lancia jest Zielona :) Pozdrawiam.

bartie

Delta GT i.e - prośba o pomoc

Post autor: bartie » 09 maja 2005, 21:49

Grzesiek, mam identyczna Delte jak twoja. Co do SPI... zgaduje, ze kontrolka zapala sie tylko czasami i potem gasnie, a robi to po dluzszym staniu w korku, na swiatlach itd. Nie przejmuj sie to normalne. Co do spalania.... no niestety ona tak pali. Minimum 8,5 litra na autostradzie, w miescie, powiedzmy 10 - jak nie startujesz pierwszy ze swiatel.
pozdrawiam i uwazaj na elektryke ;)

Anonymous

Witaj

Post autor: Anonymous » 10 maja 2005, 12:07

No niestety moja kontrolka świeci się częściej niż napisałeś. Ale tak jak mówisz zbytnio się nią nie przejmuje. Co do spalania widze, że będę musiał je zaakceptować. Pozdrawiam!

Anonymous

delta 1.6gtie

Post autor: Anonymous » 22 maja 2005, 15:08

Witam chętnie nawiąże kontakt , posiadam taki sam model delty.
Macie może jakieś schematy elektryczne do tego silnika, auta ?
pozdr
tomekn

Anonymous

Delta GT i.e - prośba o pomoc

Post autor: Anonymous » 25 maja 2005, 15:54

mój pali ok. 12 litrów w mieście i 8 na trasie

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silnik, przeniesienie napędu i układ chłodzenia”