Delta GT i.e - falujące obroty

Anonymous

Delta GT i.e - falujące obroty

Post autor: Anonymous » 04 lip 2006, 10:21

witam wszystkich
przygoda z lancia jeszcze nie zaczeta a juz sie zaczely pytania ;)
chodzi mi o lancie delte 1.6 podobno na dwoch walkach (?) rocznik 91.
jest cos takiego do sprzedania cena atrakcyjna ale jest jeden problem obroty jej faluja nawet jak jest ciepla! co to moze byc? jak kosztowna moze byc naprawa? a i jeszcze jedno na ile tani i dostepne sa do niej czesci? mechaniczne i blacharskie oczywiscie! ile z tego auta to fiat i jesli juz to jaki? tipo moze?

dzieki za odpowiedz i pozdrawiam

Awatar użytkownika
Kubek
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1773
Rejestracja: 26 maja 2005, 0:00
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Delta GT i.e - falujące obroty

Post autor: Kubek » 04 lip 2006, 11:32

Z tymi oborotami to tego chyba jeszcze nikt nie naprawil,chyba ze naprawil ale mial w d*** innych i mu sie nie chcialo pisac na ten temat, te obroty to jest mistyczna sprawa, mi faluja na zimnym a ogolnie to szarpie silnikiem bylem w ciagu roku na 3 komputerach i zaden nie pokazal co to moze byc, wymienialem wszystkie czujniki i w ogole ale w tym przypadku to moze byc inna sprawa, moze to byc czasem tylko silniczek krotkowy i tyle a czesci to takie jak do fiata tempra, tipo itp
Juz bez Lancia ale dalej w Klubie :)

Anonymous

Delta GT i.e - falujące obroty

Post autor: Anonymous » 04 lip 2006, 11:52

wlasnie przekartkowalem forum i widzialem ze sa problemy z tym! ciezka sprawa bo gosc ma naprawde ladna ta delte na sprzedaz i sie troche na nia najgrzalem ale nie wiem czy jest sens ryzykowac i bawic sie tym samemu... :?

Awatar użytkownika
romlen
Założyciel LKP
Założyciel LKP
Posty: 4372
Rejestracja: 12 sty 2005, 0:00
Skype: romlen
Imię: Roman
Lokalizacja: Lyski koło Raciborza

Delta GT i.e - falujące obroty

Post autor: romlen » 30 lip 2006, 17:19

"charles" pisze:wlasnie przekartkowalem forum i widzialem ze sa problemy z tym! ciezka sprawa bo gosc ma naprawde ladna ta delte na sprzedaz i sie troche na nia najgrzalem ale nie wiem czy jest sens ryzykowac i bawic sie tym samemu... :?
No to powiedz czy masz już to auto, jak tak to pisz, a co coś będziemy myśleć.
Lancia Prisma 1,6IE Symbol '87 (tak tak, dalej u mnie), Lancia Y 1.2 2003 grudzień - ostatni miesiąc produkcji, Lancia Lybra SW 2.0 '99 i nigdy nie widziała gazu; Lancia Gamma Coupe - o tym śnię :)
Tel. 503124557-Orange
Obrazek
Po czym poznać, że komputer uzyska świadomość? Że zamiast informatyka będzie przychodził do niego psycholog.

szpoper
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 234
Rejestracja: 09 paź 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań

Delta GT i.e - falujące obroty

Post autor: szpoper » 30 lip 2006, 21:29

ja rozebralem wtrysk i go wyczyściłem , wyszyściłem tez wszystkie kostki i złączki oraz ruru gumoweod chłodzenia silnika no i wyszyściłem wszystkie czujniki (był na nich taki jakiś dziwny gruby osad ) i jest ok 0K

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silnik, przeniesienie napędu i układ chłodzenia”