Delta I - jakie silniki mogę zamontować?

Awatar użytkownika
irektob
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 458
Rejestracja: 05 sie 2007, 0:00
Lokalizacja: Małopolska Nowa-Wieś k/Kęt

Re: Delta I - jakie silniki mogę zamontować?

Post autor: irektob » 21 lut 2012, 17:48

kurcze faktycznie dałem d............jakoś trafiłem na ten temat i nie zastanawiając co i kiedy odpisałem ,ale faktycznie temat się ożywił.
Odpowiadając na pytanie ja ze swoją deltą robiłem wszystko sam,zresztą ta delta gdzie bazą dyła 1.6 Gtie już dawno nie istnieje nawet chciałem oddać nadwozie komuś za darmo calutkie zdrowe i przygotowane pod każdą jednostkę 2.0..............ale jakoś nikt nie chciał więc poszła na żyletki

Awatar użytkownika
Ara
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 351
Rejestracja: 14 sty 2008, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: Delta I - jakie silniki mogę zamontować?

Post autor: Ara » 22 lut 2012, 12:35

mac1us pisze:Ara co do elektryki to mylisz się, wiązka silnikowa jest połączona kilkoma przewodami z wiązka elektryczną jest to obrotomierz, plus po stacyjce, pompa paliwa i coś jeszcze i jest to dość łatwe do ogarnięcia.
Zawsze mówiono mi, że zmiana instalacji to podstawa większości swapów. Nie mam doświadczenia w elektryce i jest to dla mnie spaghetti. Rzeczywiście poniosła mnie panika i zrobiłem głupotę pisząc tą radę.

Awatar użytkownika
Swiety
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 881
Rejestracja: 27 lut 2006, 0:00
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Delta I - jakie silniki mogę zamontować?

Post autor: Swiety » 05 mar 2012, 20:02

wiązka elektryczna w delcie to pikuś, poza tym są genialne diagramy elektryczne. Ja się nie znałem ale zrobiłem cała elektrykę sam.

przemas81
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2299
Rejestracja: 11 sie 2007, 0:00
Lokalizacja: Chojnice/Hünxe
Kontakt:

Re: Delta I - jakie silniki mogę zamontować?

Post autor: przemas81 » 06 mar 2012, 20:38

Jakby ktoś chciał wkladac w delte silnik z dedry 2.0 turbo 8V to moge zrobic zdjecia komory silnika jak to wyglada oraz zdjecia całego silnika z kazdej strony wszystkich łap i czego tam chcecie-silnik obecnie jest wywalony takze zero probvlemu

co do elektryki to mam schematy chyba całej elektryki jaka jest u mnie złozona ,zreszta bede ja poprawiał bo mam duzo nieuzywanych kabelków ze starych wiazek które sa niepotrzebne pozatym chce miec nowa instalacje
Lancia Phedra 2.0 desel...Auto na codzien mojej zonki
Lancia Delta 2.0 turbo-moja zabawka-poki co w czesciach
Volvo xc 90- wół roboczy
Yamaha r1 RN09 plus FZR 600-moje
Aprilia rs125.....poczatki przygody z dwoma kolami mojej zonki

Byly kappy 2.4 lpg +2.4 tds,zeta 2.0 turbo,lybra 1.9 jtd

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silnik, przeniesienie napędu i układ chłodzenia”