Lybra - radio/navi/problem z kodami

Awatar użytkownika
ArtoKucior
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 1458
Rejestracja: 14 lip 2013, 6:49
Imię: Artur
Lokalizacja: Płońsk

Lybra - radio/navi/problem z kodami

Post autor: ArtoKucior » 17 lut 2016, 16:38

Kolega Kasko75 pyta:
Witam, kupując lybrę dostałem dwa kody do radia jeden jest do ics, a drugi do navi ( tak są podpisane). Jak kupowałem auto radio grało, telefon działał i wszystkie inne funkcje oprócz nawigacji, tylko co jakiś czas ekran przełączał się w żądanie kodu ale wystarczyło cokolwiek wcisnąć np. audio i ekran zmienia się na żądany aby za kilka minut znowu wołać o kod (radio gra dalej i tak w kółko). Jak wpiszę którykolwiek z otrzymanych kodów radio blokuje mi się na 10 minut, bo upływie tego czasu wystarczy wpisać jeden z kodów (obojętnie czy od ics, czy od navi) i radio działa ale po kilku minutach na ekranie znowu jest żądanie o kod (radio cały czas działa, tylko ekran się zmienia) , o co chodzi ? Proszę o poradę. Pozdrawiam

Jako, że kolega jest nowy...pozwoliłem sobie przenieść jego zapytanie ze śmietnika do odpowiedniego działu. Pozdrawiam

mjerzy
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 269
Rejestracja: 24 sie 2011, 15:49

Re: Lybra - radio/navi/problem z kodami

Post autor: mjerzy » 17 lut 2016, 20:25

Ja obstawiam brak dobrego stylu na kości zasilającej radio, konkretnie podtrzymanie (Zasilanie na stałe +12 V) W każdym razie zacząłbym od wyjęcia radia. Jak to zrobić, poszukaj na forum. Zobacz też tu: http://forum.lanciapolska.org/viewtopic ... 07&t=67528

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio & Navi”