Lybra - problem z kodem do navi

wuja
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 78
Rejestracja: 10 lip 2014, 10:44
Lokalizacja: Wypełnij to pole

Lybra - problem z kodem do navi

Post autor: wuja » 18 lip 2014, 14:23

Witam!
Mam do Was pytanie. Jak już napisałem w powitalni od niedawna jestem właścicielem Lybry. Zacne to autko, ma same plusy - no poza nawigacją która chyba mnie nie lubi. Razem z samochodem dostałem na karteczce (ręcznie napisane) dwa kody - do ICSa i do NAVI. ICS hula, ale navi nie, tak jakby kod był błędny. W związku z tym skontaktowałem się z człowiekiem, który ma możliwość wygenerowania kodów z numeru seryjnego. Po krótkiej rozmowie sprawdził moje kody i... według tego pana zgadzają się one z tymi w bazie danych. Posprawdzałem wszystkie kable od radia/navi w samochodzie, płytka w nawigacji jest (nawet ją czyta), jak wcisnę przycisk NAVI to prosi mnie o kod, zaś po wciśnięciu przycisku MAP (to mnie dziwi, przecież nawigacja jest zablokowana) wyświetla się mapa z aktualną pozycją, można przybliżać i oddalać mapę a nawet raz udało mi się w jakiś sposób wpisać cel podróży... Sam już nie wiem co z tym fantem robić, czy inwestować czas i być może pieniądze w uruchomienie tej nawigacji (nie jest to nowy sprzęt a i o nowe mapy chyba ciężko)? Poza tą nieszczęsną nawigacją wszystko działa - telefon, radio, komputer pokładowy. Spotkał się ktoś z Was z takim problemem?

Awatar użytkownika
Dudi
Członek Zarządu LKP
Członek Zarządu LKP
Posty: 12270
Rejestracja: 30 sie 2007, 0:00
Lokalizacja: Stalowa Wola
Kontakt:

Re: Lybra - problem z kodem do navi

Post autor: Dudi » 18 lip 2014, 14:59

wuja pisze: wyświetla się mapa z aktualną pozycją, można przybliżać i oddalać mapę a nawet raz udało mi się w jakiś sposób wpisać cel podróży...
No i w Polsce nic więcej nie zobaczysz. Map brak.
Dudi
Fiat Brava 80 16v SX / Alfa Romeo 156 2.0 16v Selespeed / Lancia Lybra SW 1.9 JTD 115 LX Verde Olimpia
Alfa Romeo Giulietta 1.4 Multiair 170KM Distinctive
Fiat Fullback 2.4 MJ LuxNAV 180KM
Nysa Towos 522 '86 (do poprawek) / YAMAHA YZF-R6 (eeeeeeeRRRRRRrrrrr sześć)
Obrazek
Obrazek

bassooner
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 2552
Rejestracja: 24 paź 2013, 13:37
Imię: Sławuś
Lokalizacja: Szamoni
Kontakt:

Re: Lybra - problem z kodem do navi

Post autor: bassooner » 19 lip 2014, 16:43

wracałem w tym tygodniu z Germanii... nawigacja ładnie działała ale w momencie przekraczania Odry jedziesz już po wielkiej białej plamie... ;-)
http://www.berbela.com/
Lancja Libra Intęsa SW 2004 5Rv10 150km (ale byków nie?)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio & Navi”