Lybra - brak kodu dostępu do radia

Awatar użytkownika
romlen
Założyciel LKP
Założyciel LKP
Posty: 4372
Rejestracja: 12 sty 2005, 0:00
Skype: romlen
Imię: Roman
Lokalizacja: Lyski koło Raciborza

Lybra - brak kodu dostępu do radia

Post autor: romlen » 03 sie 2006, 20:53

Witajcie. Otrzymałem wczoraj email od właściciela Lancii Lybry który znalazł moją prywatną stronkę w internecie i szuka porady. Mam nadzieję że uda mi się go zaprosić na nasze forum. Pytanie jego brzmi:
nazywam sie zbigniew wojtanowski i mieszkam w Polanicy na Dolnym Slasku, mam nastepujacy problem: przed miesiacem kupilem Lybre z radiem i nawigacja (produkcja Lanci), ale bez kodu dostepu do radia poniewaz poprzedni wlascicel byl belgiem i nie wszystkie dokumenty do mnie dotarly. oficjalna strona lanci jest czarna. Moje pytania: gdzie jest pozadny serwis? jak dorwac kod do radia zeby w koncu zaczelo grac? czy moglby pan mi w jakis sposob pomoc? (...)
nie jestem jeszcze w klubie ale z pewnoscia bede
pozdrawiam serdecznie
z powazaniem
z. wojtanowski
Dane teleadresowe wyciąłem, nie mam pozwolenia na ich umieszczenie na łamach forum.
Lancia Prisma 1,6IE Symbol '87 (tak tak, dalej u mnie), Lancia Y 1.2 2003 grudzień - ostatni miesiąc produkcji, Lancia Lybra SW 2.0 '99 i nigdy nie widziała gazu; Lancia Gamma Coupe - o tym śnię :)
Tel. 503124557-Orange
Obrazek
Po czym poznać, że komputer uzyska świadomość? Że zamiast informatyka będzie przychodził do niego psycholog.

Awatar użytkownika
Luckyy
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1374
Rejestracja: 26 cze 2005, 0:00
Lokalizacja: Mielec/Kraków
Kontakt:

Lybra - brak kodu dostępu do radia

Post autor: Luckyy » 04 sie 2006, 8:54

a czy takie problemy nie byly zalatwiane w ASO ? (jesli BLASH dosta karte kodowa - to kody do radia tez sie moze da od nich dostac?)

Zawsze jest mozliwosc wymontowania radia i zawiezienia do elektronika ktory taki kod usunie raz na zawsze - nie wiem ktora opcja tansza)
KAPPA 2,4 JTD '98 Obrazek
EXcar Obrazek
V Obrazek

"mBank funkcjonuje w zasadniczym oderwaniu od rzeczywistości bankowej go otaczającej"
/biegły sądowy

kartonik
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 611
Rejestracja: 08 mar 2005, 0:00
Imię: Marek
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Lybra - brak kodu dostępu do radia

Post autor: kartonik » 04 sie 2006, 13:43

Witam,

Ja szczerze powiem, ze nie pamietam, aby moje radio bylo zakodowane albo cos podobnego. Stalo ze dwa miesiace bez akumulatora i wlaczylo sie bez problemu. Ale, uwaga! Jest opcja wlaczenia hasla uzytkownika. Jesli poprzedni wlasciciel ustawil haslo, to nie wiem jak to obejsc. Trzeba chyba do niego zadzwonic i zapytac. Moze bedzie pamietal?

Pozdro,

M

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

Lybra - brak kodu dostępu do radia

Post autor: Nat » 04 sie 2006, 22:59

Tak, karton ma rację, z opisu wynika , że chodzi chyba o zabezpieczenie ustawiane opcjonalnie przez właściciela. Czyli niemiaszek ustawił i zapomniał. Chyba trudno będzie odgadnąć, (chyba, że donnerwetter ;)), więc pozostaje reset, ale to tylko w ASO.
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio & Navi”