Lybra - navi

zeppelin

Lybra - navi

Post autor: zeppelin » 22 maja 2006, 18:44

Czy ktoś montował navi do Lybry? Chcialbym zrobic mały upgrade, skoro jest taki duży kolorowy wyświetlacz, aż się prosi o navi...
Może ktoś wie, ile to kosztuje?
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

Lybra - navi

Post autor: Nat » 22 maja 2006, 21:01

Z tego co sie orientuję, to zamontowac się chyba nie da (musiałbyś sporo elektroniki wymienić, choć może ta rozbita lybra z autokasacji ma navi?)
Przy okazji w parze z navi w lybrze chodził zestaw głośnomówiący bluetooth.
A poza tym, nawet jakbyś w końcu miał navi w lybrze, stanąłbyś w długim szeregu lybrowców z navi, którzy... nie maja mapy Polski do tego navi. Nigdzie się z taką mapą nie spotkałem. A nawet gdyby była, to oryginalne mapy do Lybry kosztują 1800 pln za kraj.
Słowem- nie ma co zawracać sobie głowy, lepiej kupic navi przenośne.
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

zeppelin

Lybra - navi

Post autor: zeppelin » 22 maja 2006, 21:30

Jeśli tak, to kiepska sprawa. Zewnętrznego navi chyba nie kupię, bo ile może być wyświetlaczy w jednym aucie...

Awatar użytkownika
Łukasz
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 446
Rejestracja: 30 gru 2004, 0:00
Lokalizacja: Dąbrowa

Lybra - navi

Post autor: Łukasz » 22 maja 2006, 22:31

Ja jako nieliczny mam orginalna navi w lybrze. Navi dzial w systemie DX. Orginalna mapa Polski i Czech kosztuje ok 560zl. Ja caly czas szukam i sciagam z emula "roznosci"-moze w koncu trafie na cos darmowego :D
Mam tylko mape niemiec ale jak ja zalacze to w miejscu gdzie jest Polska jest puste pole. Jesli chcialbys miec navi to musisz wymienic swoj caly komputer. Zaleta lancii jest to, ze maja pociagniete instalacje do "dodatkow" wiec podejrzewam, ze wystarczy zamienic kompa.
Dodatkowo dostajesz telefon bez smimlocka, wystarczy wlozyc zwykla simowke od telefonu i dziala.
Podejrzewam, ze mapy na CD sa takie same jak w alfie 166, wiec moze trzeba bedzie zajrzec na forum cuerosportivo.
Lancia Lybra SW 1.8 16VLX+ Navi
Mercedes C-klase 200 kompresor
Peuegot 307 SW HDI 110ps

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio & Navi”