Lybra - za ciemny wyświetlacz navi?

Awatar użytkownika
DZIDA
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 391
Rejestracja: 26 sty 2007, 0:00

Lybra - za ciemny wyświetlacz navi?

Post autor: DZIDA » 30 sty 2007, 17:22

"Mart27" pisze:na desce z zegarami po prawej stronie jest pokretło, a pod nim bezpiecznik....

aaaaa.... pod nim :D

PS: a nie ma tu gdzieś schematów elektrycznych do Lybry? to bym zaoszczędził Wam fatygi i czasu z odpowiedziami na moje co niektóre pytania :D

buczo
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 37
Rejestracja: 14 lut 2007, 0:00
Lokalizacja: sieradz

Re: Lybra - za ciemny wyświetlacz navi?

Post autor: buczo » 15 lut 2007, 12:20

"DZIDA" pisze:Nie wiem czy mi sie wydaje czy nie - ale jakoś ciemno wyświetla - słabo widoczne zwłaszcza w słoneczny dzień... w nocy widac OK...

da sie rozjaśnić albo jakieś dodatkowe podświetlenie odpalić, bo jeszcze nie opanowałem obsługi tego kombajna?
W KOMPUTERZE MASZ OPCJĘ SCREN TAM JEST WSZYSTKO NAPISANE MOZESZ SOBIE USTAWIĆ EKRAN NA NOC NA DZIEŃ LUB AUTOMATIC!!!
POZDRO

Awatar użytkownika
DZIDA
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 391
Rejestracja: 26 sty 2007, 0:00

Re: Lybra - za ciemny wyświetlacz navi?

Post autor: DZIDA » 15 lut 2007, 12:46

"buczo" pisze:
"DZIDA" pisze:Nie wiem czy mi sie wydaje czy nie - ale jakoś ciemno wyświetla - słabo widoczne zwłaszcza w słoneczny dzień... w nocy widac OK...

da sie rozjaśnić albo jakieś dodatkowe podświetlenie odpalić, bo jeszcze nie opanowałem obsługi tego kombajna?
W KOMPUTERZE MASZ OPCJĘ SCREN TAM JEST WSZYSTKO NAPISANE MOZESZ SOBIE USTAWIĆ EKRAN NA NOC NA DZIEŃ LUB AUTOMATIC!!!
POZDRO
pisałem - nic nie daje...

Awatar użytkownika
DZIDA
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 391
Rejestracja: 26 sty 2007, 0:00

Lybra - za ciemny wyświetlacz navi?

Post autor: DZIDA » 15 lut 2007, 12:46

"Mart27" pisze:na desce z zegarami po prawej stronie jest pokretło, a pod nim bezpiecznik....
wyjąłem pokrętło regulacji jasności podświetlenia i żadnego bezpieczinka nie było pod nim 8O :cry:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio & Navi”