Kappa 2.4 20v V.I.S. - przekładka blach

dodoxp
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 44
Rejestracja: 01 paź 2013, 12:05
Imię: Smok
Lokalizacja: Wypełnij to pole

Kappa 2.4 20v V.I.S. - przekładka blach

Post autor: dodoxp » 14 paź 2013, 20:08

Witam.

W tej chwili mam 2 Kappy, pierwsza 2.0 20V w automacie, wszystko ładnie tylko rok 1996, blachy jedynie (złoty kolor) są w średnim stanie. Druga 2.4 20V 2001 rok bez silnika w bardzo dobrym stanie blacharskim (niebieska), super wyposażona itp, powoli wychodzi jednak, że koszt kupienia silnika, naprawy przewodów hamulcowych, brak śrub będzie zbyt wysoki. Zastanawiam się co mógłbym jak się nie skuszę na naprawę przełożyć do mojej pierwszej kappy. Czy będą pasować np. całe obicia drzwi z nagłośnieniem, są tam jakieś bardzo dobre głośniki Bose chyba, ja w tej pierwszej mam słabiutkie. Czy też siedzenia, jest tam alcantara a ja mam zwykłe? Ale czy dało by się przełożyć całą blacharkę z tej nowej do tej starej? Czy to za dużo kombinacji? A i jeszcze jedno boczne i tylna szyba jest przyciemniana chyba, wiadomo boczne to pewnie da się przełożyć w miarę łatwo, ale czy z tylną będzie problem?
Prowadnica rozmiarów kół i opon. Opinie o oponach na tirewheelguide.com

Awatar użytkownika
volf
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 3996
Rejestracja: 07 sty 2007, 0:00
Lokalizacja: powiat Bełchatów

Re: Kappa 2.4 V.I.S. 20V przekładka blach

Post autor: volf » 14 paź 2013, 20:44

Przełożyć możesz wszystkie ruchome drzwi czy pokrywy, przednie błotniki i zderzaki też da radę, ale zostaje jeszcze dach i tylne błotniki i tu raczej nic nie zrobisz.
Szyby przednia i tylna są wklejane i tu będzie problem i to duży zwłaszcza z prawidłowym wycięciem.
Lepiej przekładać w drugą stronę czyli silnik ze starej budy do nowszej, może da się to jakoś pożenić :lol:
KAPPA TDS & JTD

piotras83
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 63
Rejestracja: 04 lip 2009, 23:53
Lokalizacja: Pomorze

Re: Kappa 2.4 V.I.S. 20V przekładka blach

Post autor: piotras83 » 16 paź 2013, 21:46

a nie lepiej przełożyć silnik ze starej do nowej ?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie i wnętrze”